Divi 5.0.0-public-alpha.24.2 - en to sk translation catalogue (1464 entries)

en:  Enable custom title
sk: Povoliť vlastný názov

en:  Enable meta description
sk: Povoliť metaúdaje, ktoré poskytujú informácie o obsahu webových stránok.

en:  Enable meta keywords
sk: Povoliť meta kľúčové slová

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
sk: %1$d %2$s sú nekompatibilné s %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
sk: %1$d %2$s nie je kompatibilné s %3$s

en: %1$s Columns
sk: %1$s stĺpce

en: %1$s Images Used From Unsplash
sk: %1$s obrázky použité z Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
sk: Moduly %1$s sú pripravené na konverziu na %2$s

en: %1$s could not be displayed.
sk: %1$s sa nepodarilo zobraziť.

en: %d Item
sk: %d položka

en: %d Items
sk: %d položiek

en: %d Layout
sk: Rozloženie %d

en: %d Layout Pack
sk: %d balík rozloženia

en: %d Layout Packs
sk: %d balíkov rozloženia

en: %d Layouts
sk: %d rozloženia

en: %d Module
sk: %d modul

en: %d Modules
sk: %d modulov

en: %d Page
sk: %d strana

en: %d Pages
sk: %d strán

en: %d Reviews
sk: Počet recenzií %d

en: %d Row
sk: %d riadok

en: %d Rows
sk: %d riadkov

en: %d Sales
sk: %d Predaj

en: %d Section
sk: %d sekcia

en: %d Sections
sk: %d sekcií

en: %d Total Layouts
sk: Celkový počet rozložení %d

en: %s Name
sk: %s Meno

en: %s Progress Updates
sk: %s aktualizácií priebehu

en: %s Roadmap
sk: %s Plán

en: %s Theme Options
sk: Možnosti motívu %s

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
sk: Šablóny tém %s nie sú kompatibilné s %s

en: &laquo; Older Entries
sk: &laquo; Staršie záznamy

en: + Add One More Tab
sk: + Pridať ďalšiu kartu

en: 0 Comments
sk: 0 Komentárov

en: 0 comments
sk: 0 komentárov

en: 1 Column
sk: 1 stĺpec

en: 1 Comment
sk: 1 Komentár

en: 1 comment
sk: 1 komentár

en: 3D Render
sk: 3D vykreslenie

en: 404 Not Found
sk: chyba 404, stránka sa nenašla

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
sk: <div class="updated"><p>Toto je nová inštalácia témy%1$s. Nezabudnite ísť do <a href="%2$s">ePanel-u</a>, aby ste ju nastavili. Táto správa zmizne, ked kliknete na tlačidlo Uložiť na <a href="%2$s">stránke možnosti témy</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
sk: <em>Skôr ako budete môcť dostávať aktualizácie produktov, musíte najprv overiť svoje predplatné Elegant Themes. Ak to chcete urobiť, musíte zadať svoje používateľské meno Elegant Themes aj kľúč rozhrania Elegant Themes API na karte Aktualizácie v nastaveniach témy a doplnku. Ak chcete nájsť svoj kľúč API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">prihláste sa</a> do svojho účtu Elegant Themes a prejdite na stránku <strong>Účet > Kľúč API</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Viac sa dozviete tu</a></em>. Ak sa táto správa stále zobrazuje, uistite sa, že ste správne zadali svoje používateľské meno a kľúč API

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie komentáre

en: AI Default
sk: AI Predvolené

en: API Key
sk: API kľúč

en: About
sk: O

en: About %s seconds remaining
sk: Zostáva približne %s sekúnd

en: About Me
sk: O mne

en: Abstract Art
sk: Abstraktné umenie

en: Access Your %s From Any Website
sk: Získajte prístup k svojmu %s z ľubovoľnej webovej stránky

en: Activate WooCommerce Plugin
sk: Aktivujte doplnok WooCommerce

en: Activating WooCommerce
sk: Aktivácia WooCommerce

en: Active Link Color
sk: Farba aktívneho odkazu

en: Active Primary Menu Link Color
sk: Aktívne Primary Menu Farba odkazu

en: Add A Custom Page
sk: Pridať vlastnú stránku

en: Add Author Bio
sk: Pridať údaje o autorovi

en: Add Background Color
sk: Pridať farbu pozadia

en: Add Button Icon
sk: Pridaj ikonku tlačidiel

en: Add ET Box
sk: Pridajte ET Box

en: Add ET Button
sk: Pridať tlačidlo ET

en: Add ET Learn more block
sk: Pridať blok ET Ďalšie informácie

en: Add ET Tabs
sk: Pridajte karty ET

en: Add Element
sk: Pridať prvok

en: Add From Library
sk: Pridať z knižnice

en: Add New Category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Add New Cloud Category
sk: Pridať novú kategóriu cloudu

en: Add New Cloud Tag
sk: Pridať novú značku cloudu

en: Add New Layout
sk: Pridať nové rozloženie

en: Add New Pack
sk: Pridať nový balík

en: Add New Page
sk: Pridať novú stránku

en: Add New Tag
sk: Pridať novú značku

en: Add New Theme Options
sk: Pridať nové možnosti motívu

en: Add Theme Options
sk: Pridať možnosti motívu

en: Add To Categories
sk: Pridať do kategórií

en: Add To Divi Cloud
sk: Pridať do Divi Cloud

en: Add To Favorites
sk: Pridať k obľúbeným

en: Add To Tags
sk: Pridať do značiek

en: Add a Tooltip Text
sk: Pridajte popisok k textu

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
sk: Pridať kód do časti <body> (vhodné pre sledovanie kódov, ako sú Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
sk: Pridať kód <head> z vášho blogu.

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
sk: Pridať kód na koniec príspevkov, pred komentáre.

en: Add code to the top of your posts
sk: Pridať kód  na začiatok vašich príspevkov.

en: Added Context
sk: Pridaný kontext

en: Adjust Divi AI Default Styles
sk: Upravte predvolené štýly Divi AI

en: Adsense Code
sk: Adsense kód

en: Advanced Settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Advertisement
sk: Reklama

en: Agency About Page
sk: Stránka Informácie o agentúre

en: Agency Blog Page
sk: Blogová stránka agentúry

en: Agency Contact Page
sk: Kontaktná stránka agentúry

en: Agency Home Page
sk: Domovská stránka agentúry

en: Agency Landing Page
sk: Vstupná stránka agentúry

en: Agency Portfolio Page
sk: Stránka portfólia agentúr

en: Agency Pricing Page
sk: Stránka s cenami agentúry

en: All
sk: Všetky

en: All %1$s are Compatible with %2$s
sk: Všetky %1$s sú kompatibilné s %2$s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
sk: Všetci používatelia Divi môžu bezplatne uložiť až %s položiek do svojho Divi Cloud. Ak chcete uložiť viac položiek do cloudu a odomknúť neobmedzené úložisko, inovujte si členstvo v Divi Cloud ešte dnes. Ak vytvárate webové stránky Divi na živobytie, Divi Cloud je úžasný doplnok a úžasný šetrič času. Budete to milovať!

en: All Plugins are Compatible with %s
sk: Všetky pluginy sú kompatibilné s %s

en: All Presets are Compatible with %s
sk: Všetky predvoľby sú kompatibilné s %s

en: All Theme Options
sk: Všetky možnosti motívu

en: All Widget Areas are Compatible with %s
sk: Všetky oblasti widgetov sú kompatibilné s %s

en: Alt
sk: Alternatívny text

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý tu umiestnite, sa objaví v jadre všetkých príspevkov vášho blogu. To je užitočné, ak potrebujete zada sledovací obrazový prvok počítadlá, ako je Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý tu umiestnite, sa objaví v záhlaví každého príspevku vášho blogu. To je užitočné, keď potrebujete pridať JavaScript alebo CSS do všetkých príspevkov.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
sk: Každý kód, ktorý tu umiestnite, bude umiestnený v spodnej časti všetkých jednotlivých príspevkov. To je užitočné, ak hľadáte integráciu vecí, ako sú odkazy na sociálne bookmarking.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý tu umiestnite, sa objaví v hornej časti všetkých príspevkov. To je užitočné, ak sa snažíte začleni veci, ako sú napríklad odkazy na založenie účtu na sociálnych sietiach.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
sk: Použite toto rozloženie

en: Archives
sk: Archívy

en: Are You Sure?
sk: Si si istý?

en: Are you sure want to remove this page?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto stránku?

en: Aspect Ratio
sk: Pomer strán

en: At Least
sk: Najmenej

en: Authentication
sk: Overenie

en: Authentication Required
sk: Vyžaduje sa overenie

en: Author
sk: Autor

en: Author Image URL
sk: URL adresa obrázku autora

en: Auto
sk: Automatická

en: Auto Speed
sk: Automatická rýchlosť

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
sk: Automatická rýchlosť prepínania (funguje iba v prípade, ak je automatické prepínanie nastavené na áno)

en: Back To Top Button
sk: Späť na začiatok

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Fill Description
sk: Popis výplne pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok pozadia:

en: Background Position
sk: Poloha pozadia

en: Background Repeat
sk: Opakovanie pozadia

en: Background image URL or base64 string is required.
sk: Vyžaduje sa URL obrázka na pozadí alebo reťazec base64.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
sk: Režim spätnej kompatibility povolený

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
sk: Pred vygenerovaním nového obrázka musíte rozšíriť plátno obrázka pomocou ťahateľných kotiev.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
sk: Pred vygenerovaním nového obrázka musíte urobiť hrubý náčrt objektu, ktorý chcete pridať.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
sk: Pred vygenerovaním nového obrázka musíte namaľovať oblasť obrázka, ktorú chcete upraviť.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
sk: Pred stiahnutím vopred pripravených rozložení z knižnice %1$s musíte overiť svoje predplatné %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
sk: Skôr ako budete môcť generovať text pomocou Divi AI, musíte overiť svoje predplatné Elegant Themes.

en: Blog Post
sk: Príspevok v blogu

en: Blog Style Mode
sk: Typ štýlu blogu

en: Body Font
sk: Typ písma hlavného textu

en: Body Font Color
sk: Farba písma tela

en: Body Font Style
sk: Štýl písma tela

en: Body Font Weight
sk: Hmotnosť písma tela

en: Body Line Height
sk: Veľkosť riadku v tele tela

en: Body Text Color
sk: Farba písma textu tela

en: Body Text Size
sk: Veľkosť textu tela

en: Body/Link Line Height
sk: Výška linky textu tela

en: Body/Link Text Size
sk: Veľkosť linky textu tela

en: Bold
sk: Hrubé

en: Border Color
sk: Farba rámčeka

en: Border Radius
sk: Zaoblenie okrajov

en: Border Width
sk: Šírka rámčeka

en: Bottom
sk: Spodok

en: Bottom Bar
sk: Spodná lišta

en: Bottom to Top
sk: Zdola nahor

en: Browse All Divi Docs
sk: Prehľadávať všetky dokumenty Divi

en: Browse The Marketplace
sk: Prehľadávať Trhovisko

en: Brush Blur
sk: Rozostrenie štetcom

en: Brush Color
sk: Farba štetca

en: Brush Size
sk: Veľkosť kefy

en: Build Your Page With AI
sk: Vytvorte si stránku pomocou AI

en: Building Your Website
sk: Vytváranie vašich webových stránok

[ctx: Business]
en: Agency
sk: agentúra

[ctx: Business]
en: Consultant
sk: konzultant

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Button Font Style
sk: Štýl písma tlačidiel

en: Buttons
sk: Tlačidlá

en: Buttons Font
sk: Typ písma tlačidiel

en: Buttons Hover Style
sk: Štýly tlačidiel prekrytých kurzorom

en: Buttons Style
sk: Štýly tlačidiel

en: Buy
sk: Kúpiť

en: By %s
sk: Od %s

en: By Elegant Themes
sk: Podľa Elegant Themes

en: By The Community
sk: Spoločenstvom

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
sk: Podľa predvoleného nastavenia nie sú komentáre umiestnené na stránkach. Ak však chcete, aby vám ľudia pridávali komentáre na vaše stránky, povoľte túto možnosť.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
sk: V predvolenom nastavení sú stránky zoradené podľa názvu. Ak by ste ich radšej chceli zoradiť podľa ID, zvoľte toto nastavenie.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
sk: Podľa predvoleného nastavenia navigačná lišta vždy zostane v hornej časti obrazovky. Odporúčame túto možnosť zakázať, ak potrebujete použiť veľký obrázok loga.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
sk: V predvolenom nastavení téma vytvorí odkaz na domovskú stránku tak, že po kliknutí Vás prevedie späť na domovskú stránku vášho blogu. Ak však používate statickú domovskú stránku a už ste vytvorili stránku s názvom Domov na používanie, bude to viesť k zdvojeniu odkazu. Na odstránenie odkazu by ste v tomto prípade mali zakázať túto funkciu.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
sk: Podľa predvoleného nastavenia vytvára téma názvy príspevkov založené na názve vášho príspevku a blogu. Ak by ste chceli odlíši váš titulok od aktuálneho názvu príspevku, môžete definova vlastný názov pre každý príspevok pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí by povolená pre prácu s vlastnými titulkami a nižšie si musíte zvoli názov vlastného poľa pre titulok.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
sk: Podľa predvoleného nastavenia téma nepridá kľúčové slová do hlavičky. Väčšina vyhľadávačov nepoužíva kľúčové slová, aby ohodnotili vašu webovú stránku, ale niektorí ľudia ich len pre prípad vymedzujú. Ak chcete pridať meta kľúčové slová, potom povoľte túto voľbu a nižšie vyplňte pole vlastných kľúčových slov.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
sk: V predvolenom nastavení téma automaticky skráti úryvky príspevkov, aby sa vytvorili náhľady príspevkov. Ak by ste radšej ukázali svoje príspevky v plnom rozsahu ako v tradičnom blogu, potom aktivujte túto funkciu.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
sk: Podľa predvoleného nastavenia téma využíva kombináciu názvu a popisu vášho blogu, ako je definovaná pri vytváraní blogu a názvov domovských stránok. Ak však chcete vytvori vlastný titul, potom stačí len zaškrtnú túto voľbu a vyplniť vlastný názov poľa nižšie.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
sk: Na základe predvoleného nastavenia  téma používa opis blogu, ako je definované pri vytváraní blogu, vyplnení poľa metaúdajov. Ak by ste chceli použiť iný opis, povoľte túto voľbu a nižšie vyplňte vlastné typy polí.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
sk: V predvolenom nastavení sa miniatúry vytvárajú pomocou vlastných polí. Ak však chcete pre miniatúru radšej použiť obrázky, ktoré už sú vo vašom príspevku (a obísť ich pomocou vlastných polí), môžete túto možnosť aktivovať. Po aktivácii sa automaticky vygenerujú miniatúry obrázkov pomocou prvého obrázka vo vašom príspevku. Obrázok musí byť umiestnený na vašom vlastnom serveri.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
sk: V pôvodných nastaveniach miniatúry nie sú umiestnené na stránku (využívajú sa len pri príspevkoch). Ak ich však chcete, môžete ich tam umiestniť. Stačí povoliť túto možnosť.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
sk: Podľa predvoleného nastavenia sú hlavné obrázky umiestnené na začiatku vašich jednotlivých príspevkov. Ak chcete odstrániť tento hlavný obrázok, aby ste zabránili opakovaniu, jednoducho túto možnosť zakážte.

en: CSS Snippet
sk: Snippet CSS

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sk: Kanonikalizácia pomáha predchádzať indexovaniu duplicitného obsahu vyhľadávacími nástrojmi a v dôsledku toho môže pomôcť vyhnúť sa penalizácii za duplicitný obsah a zníženiu hodnotenia stránky. Niektoré stránky môžu mať rôzne adresy URL, ktoré vedú na rovnaké miesto. Napríklad domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com sú rôzne adresy URL vedúce na vašu domovskú stránku. Z pohľadu vyhľadávača sa tieto duplicitné adresy URL, ktoré sa často vyskytujú aj vďaka vlastným trvalým odkazom, môžu považovať za individuálne namiesto jedného cieľa. Definovanie kanonickej adresy URL informuje vyhľadávač, ktorú adresu URL by ste chceli oficiálne použiť. Téma zakladá svoje kanonické adresy URL na vašich trvalých odkazoch a názve domény definovanom na karte nastavení wp-admin.

en: Canvas Size
sk: Veľkosť plátna

en: Caption
sk: Titulok

en: Caption goes here
sk: Titulok sa uvádza tu

en: Caption title goes here
sk: Záhlavie textu sa uvádza tu

en: Cartoon
sk: Kreslený

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category
sk: Kategória

en: Center
sk: Do stredu

en: Centered
sk: Vycentrovaný text

en: Centered Inline Logo
sk: Logo vycentrované do riadka

en: Change Image
sk: Zmeniť obrázok

en: Change Image Style
sk: Zmeniť štýl obrázka

en: Change Tone
sk: Zmeniť tón

en: Characters
sk: Postavy

en: Chat With An Expert
sk: Chatujte s odborníkom

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
sk: Začiarknite toto políčko, ak chcete zobrazi meta popisy na stránkach Kategórií a Archívov. Opis je založený na opise kategórie pri vytváraní/upravovaní kategórii v wp-admin.

en: Choose A Starter Site
sk: Vyberte Starter Site

en: Choose File
sk: Vyberte súbor

en: Choose Library
sk: Vyberte možnosť Knižnica

en: Choose Style
sk: Vyberte položku Štýl

en: Choose Type
sk: Vyberte Typ

en: Choose an Image
sk: Vyberte obrázok

en: Choose button color
sk: Vyberte farbu tlačidla

en: Choose button type
sk: Vyberte typ tlačidla

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
sk: Vyberte, koľkokrát väčší chcete, aby bol váš vylepšený obrázok.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
sk: Vyberte pomer strán, ktorý sa použije pre vygenerovaný obrázok.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
sk: Vyberte veľkosť svojho nového obrázka. Prázdne oblasti plátna mimo hraníc vášho pôvodného obrázka budú vyplnené AI.

en: Choose title autogeneration method
sk: Zvoli metódu výberu nadpisu

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
sk: Vyberte štýl obrázka, ktorý chcete vytvoriť. Alebo vyberte žiadny a opíšte štýl obrázka vo výzve.

en: Choose which items to display in the post info section
sk: Vyberte, ktoré položky sa majú zobraziť v sekcii informácií o príspevku

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
sk: Zvoľte Áno, ak chcete povoliť automatické prepínanie snímkov

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
sk: triedy

en: Clear CSS Cache
sk: Vymazať vyrovnávaciu pamäť CSS

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
sk: Kliknite nižšie a migrujte svoju stránku na Divi 5

en: Click here to learn more
sk: Tu Kliknite pre viac informácií

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close Modal
sk: Zavrieť Modal

en: Code
sk: kód

en: Code Integration
sk: Integrovanie kódov

en: Code Snippet
sk: Úryvok kódu

en: Code Snippets Library
sk: Knižnica úryvkov kódu

en: Code With AI
sk: Kódujte pomocou AI

en: Coffee Shop
sk: Kaviareň

en: Coffee Shop About Page
sk: Stránka o kaviarni

en: Coffee Shop Blog Page
sk: Blogová stránka kaviarne

en: Coffee Shop Contact Page
sk: Kontaktná stránka kaviarne

en: Coffee Shop Footer Page
sk: Stránka päty kaviarne

en: Coffee Shop Guide Page
sk: Stránka sprievodcu kaviarňou

en: Coffee Shop Home Page
sk: Domovská stránka kaviarne

en: Coffee Shop Landing Page
sk: Vstupná stránka kaviarne

en: Coffee Shop Menu Page
sk: Stránka ponuky kaviarne

en: Coffee Shop Shop Page
sk: Stránka kaviarne

en: Color
sk: Farba

en: Color Schemes
sk: Farebné schémy

en: Column Layout
sk: Vzhľad stĺpca

en: Comic Book
sk: Komiksová kniha

en: Coming Soon
sk: Čoskoro

en: Comments
sk: Komentáre

en: Community
sk: Spoločenstva

en: Compatibility Check in Progress...
sk: Prebieha kontrola kompatibility...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
sk: Dokončite nákup pomocou kontextového okna na inováciu Divi Cloud.

en: Concept Art
sk: Koncepčné umenie

en: Configuring Theme Options
sk: Konfigurácia možností témy

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Congratulations! This site is 100% compatible with Divi 5. You can migrate your site to Divi 5 to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
sk: Gratulujeme! Táto stránka je 100% kompatibilná s Divi 5. Svoju stránku môžete migrovať na Divi 5, aby ste využili výhody nového nástroja na tvorbu a rýchlosti front-endu. Pred migráciou nezabudnite zálohovať svoju webovú stránku.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion or to convert any recently imported content. Throughout the beta process, new modules, such as Woo modules and modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At this point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
sk: Gratulujeme! Migrovali ste svoju webovú stránku do frameworku Divi 5. Na túto stránku sa môžete kedykoľvek vrátiť a spustiť novú kontrolu kompatibility, aby ste zistili, či sú ďalšie moduly pripravené na konverziu, alebo aby ste konvertovali akýkoľvek nedávno importovaný obsah. Počas procesu beta testovania môžu byť nové moduly, ako napríklad moduly Woo a moduly z Divi Marketplace, aktualizované tak, aby podporovali Divi 5. V tomto bode ich môžete konvertovať pomocou migrátora. Väčšina modulov tretích strán nebude v tejto ranej fáze pripravená na konverziu.

en: Content
sk: Obsah

en: Content Length
sk: Dĺžka obsahu

en: Content Results
sk: Výsledky obsahu

en: Content Type
sk: Druh obsahu

en: Content goes here
sk: Obsah sa uvádza tu

en: Content text or html
sk: Obsah textu alebo HTML

en: Continue Editing
sk: Pokračujte v úpravách

en: Convert Module To Row
sk: Previesť modul na riadok

en: Convert Module To Section
sk: Previesť modul na sekciu

en: Convert Row To Section
sk: Previesť riadok do sekcie

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy To
sk: Kopírovať do

en: Copy To Divi Cloud
sk: Kopírovať do Divi Cloud

en: Copy To Library
sk: Kopírovať do knižnice

en: Copywriter About Page
sk: Copywriter o stránke

en: Copywriter Blog Page
sk: Blogová stránka copywritera

en: Copywriter Contact Page
sk: Kontaktná stránka copywritera

en: Copywriter FAQ Page
sk: Stránka s častými otázkami pre copywritera

en: Copywriter Home Page
sk: Domovská stránka copywritera

en: Copywriter Landing Page
sk: Vstupná stránka copywritera

en: Copywriter Portfolio Page
sk: Stránka s portfóliom copywriterov

en: Copywriter Pricing Page
sk: Stránka s cenami copywritera

en: Copywriter Services Page
sk: Stránka so službami copywritera

en: Create New Category/Categories
sk: Vytvorte novú kategóriu/kategórie

en: Create New Tag(s)
sk: Vytvoriť nové značky

en: Create New Tag/Tags
sk: Vytvoriť novú značku/značky

en: Creating %1$s Page
sk: Vytvára sa stránka %1$s

en: Creating Imagery
sk: Vytváranie snímok

en: Creating Your Menu
sk: Vytvorenie vášho menu

en: Creative
sk: Kreatívne

en: Critical CSS
sk: Kritické CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
sk: Kritické CSS výrazne zlepšuje časy načítania webových stránok a skóre Google PageSpeed odložením nekritických štýlov a odstránením požiadaviek CSS blokujúcich vykresľovanie.

en: Critical Threshold Height
sk: Výška kritického prahu

en: Current Color
sk: Aktuálna farba

en: Currently viewing archives from %1$s
sk: Teraz prezeráte archívy z %1$s

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom CSS
sk: Voliteľný kódovací jazyk CSS (prispôsobuje vzhľad internetových stránok)

en: Custom Size
sk: Vlastná veľkosť

en: Custom field Name to be used for description
sk: Názov vlastného poľa použitý pre opis

en: Custom field Name to be used for keywords
sk: Názov vlastného poľa použitý pre kľúčové slová

en: Custom field Name to be used for title
sk: Meno vlastného poľa, ktoré bude použité na názov

en: Customize Fonts and Colors
sk: Prispôsobte písma a farby

en: Customize and Select Your Pages
sk: Prispôsobte a vyberte si svoje stránky

en: Dark
sk: Tmavá

en: Dashed
sk: Prerušovaná čiara

en: Date
sk: Dátum

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Default
sk: Predvolené

en: Default Website Template
sk: Predvolená šablóna webovej stránky

en: Defer Additional Third Party Scripts
sk: Odložiť ďalšie skripty tretích strán

en: Defer Gutenberg Block CSS
sk: Odložiť Gutenberg Block CSS

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
sk: Odložiť jQuery a jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
sk: Definujte charakter vlastného Mena internetovej stránky a Názvu príspevku.

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
sk: Nižšie definujte vlastné písma a farby alebo nechajte prázdne, aby si AI vybrala za vás

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
sk: Definujte, aký veľký vplyv má váš referenčný obrázok na vygenerovaný obrázok. Čím menší vplyv dáte referenčnému obrázku, tým väčší vplyv bude mať váš popis obrázka.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
sk: Definujte svoje predvolené písma a farby alebo nechajte pole prázdne, aby si AI vybrala za vás. Nastavenia, ktoré tu definujete, sa predvolene použijú pri vytváraní ďalšieho rozloženia.

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete Page
sk: Odstrániť stránku

en: Delete Permanently
sk: Odstrániť natrvalo

en: Delete Selected Items
sk: Odstrániť vybraté položky

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
sk: Opíšte stránku, ktorú chcete, aby Divi AI vytvorila

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
sk: Popíšte sekciu, ktorú chcete, aby Divi AI vytvorila

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
sk: Popíšte stránku, ktorú má Divi AI vytvoriť. Ak chcete použiť konkrétne sekcie, farby alebo písma, dajte im vedieť! Alebo to zjednodušte a nechajte Divi AI bežať s ním.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
sk: Popíšte sekciu, ktorú má Divi AI vytvoriť. Ak chcete použiť konkrétne prvky, farby alebo písma, dajte im vedieť! Alebo to zjednodušte a nechajte Divi AI bežať s ním.

en: Design Agency
sk: Dizajnová agentúra

en: Design Agency About Page
sk: Dizajnová agentúra O stránke

en: Design Agency Blog Page
sk: Blogová stránka dizajnérskej agentúry

en: Design Agency Case Study Page
sk: Stránka prípadovej štúdie dizajnérskej agentúry

en: Design Agency Contact Page
sk: Kontaktná stránka dizajnérskej agentúry

en: Design Agency Home Page
sk: Domovská stránka dizajnérskej agentúry

en: Design Agency Landing Page
sk: Vstupná stránka dizajnérskej agentúry

en: Design Agency Portfolio Page
sk: Portfóliová stránka dizajnérskej agentúry

en: Design Agency Project Page 1
sk: Projektová agentúra Strana 1

en: Design Agency Project Page 2
sk: Projektová agentúra Strana 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
sk: Navrhol/Navrhla %1$s | Aktivované od %2$s

en: Designing Layout
sk: Navrhovanie rozloženia

en: Digital Painting
sk: Digitálna maľba

en: Digital Payments
sk: Digitálne platby

en: Digital Payments About Page
sk: Stránka o digitálnych platbách

en: Digital Payments Blog Page
sk: Blogová stránka digitálnych platieb

en: Digital Payments Contact Page
sk: Kontaktná stránka digitálnych platieb

en: Digital Payments Features Page
sk: Stránka funkcií digitálnych platieb

en: Digital Payments Home Page
sk: Domovská stránka digitálnych platieb

en: Digital Payments Landing Page
sk: Vstupná stránka digitálnych platieb

en: Digital Payments Pricing Page
sk: Stránka s cenami digitálnych platieb

en: Digital Payments Sign-Up Page
sk: Stránka registrácie digitálnych platieb

en: Disable Footer Credits
sk: Skryť text päty stránky

en: Disable Translations
sk: Vypnú preklady

en: Disable WordPress Emojis
sk: Zakázať WordPress Emojis

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
sk: Vypnutím tejto možnosti odstránite Google Fonts zo svojich stránok Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
sk: Vypnutím tejto možnosti zo svojich stránok produkovaných cez Divi Builder odstránite skript Google Maps API. Môže to zlepšiť kompatibilitu so zásuvnými modelmi tretích strán, ktoré tento skript tiež priraďujú. Upozornenie: Moduly, ktoré pre svoj riadny chod vyžadujú rozhranie Google Maps API, napr. Mapy a moduly pre zobrazovanie máp na celú šírku, budú síce naďalej k dispozícii, ale ak bude táto možnosť vypnutá, nebudú fungovať (pokiaľ skript Google Maps API nevložíte manuálne).

en: Disable top tier dropdown menu links
sk: Zablokovať rozbaľovacie odkazy horného menu

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
sk: Vypnite preklady, ak na svojej stránke nechcete zobrazova preložené textové reazce k motívu.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto voľby sa odstráni kód, ktorý je nižšie uvedený, v elemente <body>. To vám umožní odstrániť dočasne kód, a zachovať ho pre neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto voľby sa odstráni kód, ktorý je nižšie uvedený, z hlavičky vášho blogu. To vám umožní odstrániť dočasne kód, a zachovať ho pre neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto voľby sa odstráni kód, ktorý je nižšie uvedený, z konca stránky vášho blogu. To vám umožní odstrániť dočasne kód, a zachovať ho pre neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto voľby sa odstráni kód, ktorý je nižšie uvedený, z vrchu stránky vášho blogu. To vám umožní odstrániť dočasne kód, a zachovať ho pre neskoršie použitie.

en: Display Home link
sk: Zobrazenie odkazu na domovskú stránku

en: Displays About Me Information
sk: Zobrazí informáciu o mne

en: Displays Adsense Ads
sk: Zobrazí reklamy Adsense

en: Displays Advertisements
sk: Zobrazí reklamu

en: Divi 5 Migrator
sk: Migrátor Divi 5

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
sk: Divi 5 nie je možné aktivovať, pokiaľ sú aktívne nasledujúce pluginy. Deaktivujte tieto pluginy a znova aktivujte Divi 5.

en: Divi AI Default
sk: Predvolené nastavenie Divi AI

en: Divi AI Default Styles
sk: Predvolené štýly Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
sk: Divi AI Server je momentálne príliš zaneprázdnený. Prosím skúste znovu o pár minút.

en: Divi AI is finalizing your images!
sk: Divi AI finalizuje vaše obrázky!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
sk: Divi AI automaticky vyplní vaše rozloženia relevantnými fotografiami a obrázkami. Použitie fotografií je najrýchlejšia a najspoľahlivejšia možnosť. Môžete tiež vytvárať úplne jedinečné obrázky pomocou AI, čo trvá dlhšie, ale výsledkom môže byť širšia paleta jedinečných obrázkov.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
sk: Divi AI automaticky naplní vaše stránky relevantnými fotografiami a obrázkami. Použitie fotografií je najrýchlejšia a najspoľahlivejšia možnosť. Môžete tiež vytvárať úplne jedinečné obrázky pomocou AI, čo trvá dlhšie.

en: Divi Cloud Categories
sk: Kategórie Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
sk: Značky Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
sk: Nastavenia prispôsobovacieho rozhrania Divi

en: Divi Library
sk: Divi Knižnica

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
sk: %s knižnica

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
sk: Režim zobrazenia

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
sk: globálne

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
sk: Rozloženie

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
sk: modul

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
sk: riadok

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
sk: oddiel

en: Divi Library Snippet Name
sk: Názov úryvku knižnice Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
sk: Podrobnosti rozloženia

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
sk: Zobrazenie mriežky

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
sk: Zobrazenie zoznamu

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
sk: Zobrazenie značiek

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
sk: Zobrazenie balíka

en: Divi Overview
sk: Prehľad Divi

en: Divi Page Settings
sk: Nastavenia stránky v Divi

en: Divi Quick Sites
sk: Rýchle stránky Divi

en: Divi Teams
sk: Divi tímy

en: Divi Theme Templates
sk: Šablóny motívov Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
sk: Divi bol nainštalovaný a aktivovaný. Ďalej musíte aktivovať licenciu, aby vaša webová lokalita mohla prijímať aktualizácie. Kliknutím na tlačidlo nižšie sa prihláste do svojho účtu Elegant Themes a automaticky aktivujte túto inštaláciu.

en: Divi is up to date
sk: Divi je aktuálne

en: Do you want to move selected items to your trash?
sk: Chcete presunúť vybraté položky do koša?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
sk: Chcete natrvalo odstrániť všetky položky z koša? Túto akciu nie je možné vrátiť späť a položky nie je možné obnoviť.

en: Documentation
sk: Dokumentácia

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Dot Navigation
sk: Bodová navigácia

en: Dotted
sk: Bodkovaný

en: Double
sk: Dvojitý

en: Download Backup Before Importing
sk: Pred importovaním si stiahnite zálohu

en: Download Compatibility Report
sk: Stiahnuť správu o kompatibilite

en: Download Compatibilty Report
sk: Stiahnite si správu o kompatibilite

en: Download More Layouts From The Marketplace
sk: Stiahnite si ďalšie rozloženia z Marketplace

en: Drawing
sk: Kreslenie

en: Dropdown Menu Animation
sk: Animácia rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Background Color
sk: Farba pozadia rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Line Color
sk: Farba riadka rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Text Color
sk: Farba textu rozvíjacieho loga

en: Duplicate
sk: Duplicitné

en: Duplicate Global Item To Cloud
sk: Duplikovať globálnu položku do cloudu

en: Duplicate Locally
sk: Duplikovať lokálne

en: Dynamic Icons
sk: Dynamické ikony

en: Dynamic Module Framework
sk: Dynamický modulový rámec

en: ET About Me Widget
sk: Widget ET O mne

en: ET Adsense Widget
sk: Widget ET Adsense

en: ET Advertisement
sk: ET reklama

en: Ecommerce
sk: Elektronický obchod

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Footer Credits
sk: Upraviť text päty stránky

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok

en: Edit Tags & Categories
sk: Upraviť značky a kategórie

en: Edit Theme Options
sk: Upraviť možnosti motívu

en: Edit With Divi
sk: Upraviť pomocou Divi

en: Effect
sk: Efekt

en: Elegant Themes Account
sk: Účet Elegant Themes

en: Email
sk: E-mail

en: Empty Trash
sk: Vyprázdniť kôš

en: Enable API Key
sk: Povoliť kľúč API

en: Enable Boxed Layout
sk: Povoliť vzhľad s ohraničením

en: Enable Divi Cloud
sk: Povoliť Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
sk: Zapnú galériu Divi

en: Enable Responsive Images
sk: Povoliť responzívne obrázky

en: Enable Single Post 468x60 banner
sk: Povoliť  banner vo veľkosti 468x60 v príspevku.

en: Enable Vertical Navigation
sk: Umožniť vertikálnu navigáciu

en: Enable body code
sk: Povoliť <body> kód.

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
sk: Povoľte ukladanie Google Fonts do vyrovnávacej pamäte a načítajte ich priamo. To znižuje požiadavky na blokovanie vykresľovania a skracuje čas načítania stránky.

en: Enable canonical URLs
sk: Povoliť kanonické adresy URL

en: Enable custom description
sk: Povoliť vlastný popis

en: Enable custom keywords
sk: Povoliť vlastné kľúčové slová

en: Enable custom titles
sk: Povoliť vlastné nadpisy

en: Enable header code
sk: Povoliť kód hlavičky

en: Enable meta descriptions
sk: Povoliť meta popisy

en: Enable single bottom code
sk: Povoliť kód na konci stránky

en: Enable single top code
sk: Povoliť kód na vrchu stránky

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
sk: Zapnite túto možnos, ak chcete prednastavenú galériu WordPress nahradi galériou s motívom Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
sk: Túto možnosť povoľte, aby sa zobrazilo tlačidlo Späť na začiatok pri posúvaní.

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
sk: Povolením tejto možnosti získate veľkosť responzívnych obrázkov generovaných pri odovzdávaní obrázkov a pridaní atribútu srcset pre obrázky.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
sk: Povoľte túto možnosť, aby ste dosiahli efekt plynulého posúvania kolieskom myši.

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
sk: Povoliť možnosť zobrazenia miniatúr na hlavných stránkach (Index pages).

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
sk: Povoľte túto možnosť, ak chcete, aby Divi Framework načítal iba moduly, ktoré sa používajú na stránke, a spracovával logiku pre používané funkcie.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk: Zapnutím tejto voľby sa zobrazí banerová reklama s veľkostou 468x60 v spodnej časti príspevkov pod obsahom príspevku. Ak máte povolenie, je nutné vyplni obrázok banneru a nižšie cieľovú URL adresu.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
sk: Povolenie tejto možnosti zníži veľkosť Google Fonts a skráti čas načítania, obmedzí však podporu Google Fonts v niektorých veľmi starých prehliadačoch. Môžete to vypnúť, aby ste zvýšili podporu pre staršie prehliadače s miernymi nákladmi na výkon.

en: Enhance
sk: Vylepšiť

en: Enhance Image
sk: Vylepšiť obrázok

en: Enhancement Strength
sk: Vylepšenie Sila

en: Enhancements
sk: Vylepšenia

en: Enqueue Google Maps Script
sk: Zaradiť skript Google Maps Script

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
sk: Zaradiť skript kompatibility s jQuery

en: Enter new API Key
sk: Zadajte nový kľúč API

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
sk: Zadajte URL adresu vášho profilu na Facebook.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
sk: Zadajte adresu URL svojho profilu Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
sk: Zadajte URL adresu vášho RSS (formátu súboru).

en: Enter the URL of your X Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu X.

en: Enter which type of page you want.
sk: Zadajte, aký typ stránky chcete.

en: Enter your ET Account API Key.
sk: Zadajte kľúč rozhrania API vášho účtu ET.

en: Enter your ET Account Username.
sk: Zadajte svoje používateľské meno účtu ET.

en: Enter your page title
sk: Zadajte názov stránky

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
sk: Zadajte názov svojej webovej stránky, ktorý sa použije pre metanázvy a celý obsah vašej webovej lokality.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
sk: Zadajte slogan svojej webovej stránky, ktorý sa použije v meta popisoch a ako kontext pre Divi AI.

en: Error
sk: Chyba

en: Error loading roadmap items.
sk: Chyba pri načítavaní položiek plánu.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
sk: Podrobnosti

en: Exactly
sk: presne tak

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
sk: Príklad: Vytvorte stránku služieb, ktorá popisuje naše solárne inštalačné služby vrátane posudkov a kontaktného formulára na zhromažďovanie potenciálnych zákazníkov

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
sk: Príklad: Vytvorte sekciu služieb, ktorá popisuje naše služby solárnej inštalácie.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
sk: Príklad: Naša spoločnosť Sunset Solar je spoločnosť zaoberajúca sa inštaláciou solárnych panelov v oblasti San Francisco Bay Area

en: Exclude categories from the navigation bar
sk: Vylúčiť kategórie z navigačnej lišty

en: Exclude pages from the navigation bar
sk: Vylúčiť stránky z navigačnej lišty

en: Expand
sk: Roztiahnuť

en: Explore Other Modules With Tag
sk: Preskúmajte ďalšie moduly so štítkom

en: Explore Other Rows With Tag
sk: Preskúmajte ďalšie riadky so štítkom

en: Explore Other Sections With Tag
sk: Preskúmajte ďalšie sekcie so štítkom

en: Export %s
sk: Exportovať %s

en: Export %s Name
sk: Exportovať názov %s

en: Export Theme Options
sk: Možnosti exportu témy

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
sk: Exportovaním %s sa vytvorí súbor JSON, ktorý je možné importovať do inej oblasti.

en: Extend
sk: Predĺžiť

en: Extend Image
sk: Rozšíriť obrázok

en: Facebook Profile Url
sk: URL adresa profilu na Facebook

en: Fade
sk: Dostratena

en: Fade In
sk: Postupné zosilňovanie

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
sk: Načítanie existujúcich rozložení zlyhalo. Skúste neskôr prosím.

en: Farmers Market
sk: Farmársky trh

en: Farmers Market About Page
sk: Farmársky trh O stránke

en: Farmers Market Blog Page
sk: Blogová stránka farmárskych trhov

en: Farmers Market Contact Page
sk: Kontaktná stránka farmárskeho trhu

en: Farmers Market Donate Page
sk: Darovacia stránka farmárskeho trhu

en: Farmers Market Events Page
sk: Stránka udalostí na farmárskom trhu

en: Farmers Market Home Page
sk: Domovská stránka farmárskeho trhu

en: Farmers Market Landing Page
sk: Vstupná stránka farmárskeho trhu

en: Farmers Market Market Page
sk: Stránka farmárskeho trhu

en: Fashion About Page
sk: Móda o stránke

en: Fashion Blog Page
sk: Módna blogová stránka

en: Fashion Contact Page
sk: Kontaktná stránka módy

en: Fashion Designer Page
sk: Stránka módnych návrhárov

en: Fashion Gallery Page
sk: Stránka módnej galérie

en: Fashion Home Page
sk: Domovská stránka módy

en: Fashion Landing Page
sk: Úvodná stránka módy

en: Fashion Shop Page
sk: Stránka módneho obchodu

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Fetching Pages
sk: Načítavanie stránok

en: Fetching Pages...
sk: Načítavajú sa stránky...

en: Finalizing Migration
sk: Dokončenie migrácie

en: Find A Layout
sk: Nájsť rozloženie

en: Find A Module
sk: Nájdite modul

en: Find A Page
sk: Nájsť stránku

en: Find A Row
sk: Nájsť riadok

en: Find A Section
sk: Nájdite sekciu

en: Find More Layouts
sk: Nájsť ďalšie rozloženia

en: Fixed
sk: Fixné

en: Fixed Menu Height
sk: Pevná Menu Výška

en: Fixed Navigation Bar
sk: Pevná navigačná lišta

en: Fixed Navigation Settings
sk: Nastavenia pevnej navigácie

en: Flip
sk: Preklopiť

en: Florist
sk: kvetinárstvo

en: Florist About Page
sk: Kvetinárstvo O stránke

en: Florist Blog Page
sk: Blogová stránka kvetinárstva

en: Florist Contact Page
sk: Kontaktná stránka kvetinárstva

en: Florist Gallery Page
sk: Stránka galérie kvetinárstva

en: Florist Home Page
sk: Domovská stránka kvetinárstva

en: Florist Landing Page
sk: Vstupná stránka kvetinárstva

en: Florist Shop Page
sk: Stránka kvetinárstva

en: Folder
sk: Priečinok

en: Font
sk: Typ písma

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font Style
sk: Štýl písma

en: Footer
sk: Päta

en: Footer Area
sk: Päta stránky

en: Footer Background Color
sk: Farba pozadia na konci päte stránky

en: Footer Elements
sk: Prvky päty

en: Footer Menu
sk: Zoznam odkazov

en: Footer Menu Active Link Color
sk: Farba linky aktívneho menu päty

en: Footer Menu Background Color
sk: Farba pozadia menu päty

en: Footer Menu Text Color
sk: Farba textu menu päty

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
sk: Zabudli ste svoje <a href="%1$s" target="_blank">Používateľské meno</a> alebo <a href="%1$s" target="_blank">heslo</a>?

en: Formal
sk: Formálne

en: Free Divi Cloud Limit Reached
sk: Dosiahli ste bezplatný limit Divi Cloud

en: Free Trial
sk: Skúška zadarmo

en: Fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Fullwidth
sk: Plná šírka

en: Funny
sk: Smiešne

en: General
sk: Všeobecné nastavenia

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Generate
sk: Generovať

en: Generate & Publish My Website
sk: Generovať a publikovať môj web

en: Generate A New Site
sk: Vytvoriť novú stránku

en: Generate Code
sk: Generovať kód

en: Generate Four More
sk: Vygenerujte ďalšie štyri

en: Generate Image With AI
sk: Generovanie obrazu pomocou AI

en: Generate Images With AI (Slower)
sk: Generovanie obrázkov pomocou AI (pomalšie)

en: Generate Layout
sk: Generovať rozloženie

en: Generate Modified Image
sk: Generovať upravený obrázok

en: Generate More Like This One
sk: Generovať viac podobných

en: Generate My Website
sk: Generovať môj web

en: Generate Page
sk: Generovať stránku

en: Generate Prompt With AI
sk: Generovať výzvu pomocou AI

en: Generate Section
sk: Generovať sekciu

en: Generate Section With AI
sk: Generovať sekciu s AI

en: Generate Text
sk: Generovať text

en: Generate Your Site With AI
sk: Vytvorte si web pomocou AI

en: Generating
sk: Generovanie

en: Generating %1$s Pages
sk: Generuje sa %1$s stránok

en: Generating Images
sk: Generovanie obrázkov

en: Generating Layout
sk: Generovanie rozloženia

en: Generating Screenshot
sk: Generovanie snímky obrazovky

en: Generating Section
sk: Generovanie sekcie

en: Generating Site Outline
sk: Generovanie obrysu lokality

en: Generating Your %1$s Page
sk: Generuje sa vaša stránka %1$s

en: Generating Your Menu
sk: Generovanie vášho menu

en: Generating...
sk: Generuje sa...

en: Get Divi Cloud
sk: Získajte Divi Cloud

en: Get Divi For Life
sk: Získajte Divi For Life

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
sk: Získajte neobmedzené úložisko Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
sk: Získajte neobmedzené úložisko

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
sk: Získajte prístup k stovkám nových modulov Divi a tisíckam ďalších rozložení a podradených motívov.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
sk: Získajte podporu živého chatu s dobou odozvy do 30 minút plus väčšie zľavy na Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
sk: Poskytnite Divi AI všeobecné informácie o svojom webe alebo firme. Čím viac kontextu má o vás a vašich cieľoch, tým lepšie rozloženia vytvorí a tým relevantnejší obsah napíše.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
sk: Poskytnite svojmu obsahu jedinečný nádych tým, že poviete Divi AI, aký tón hlasu má použiť.

en: Global items
sk: Globálne položky

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
sk: Globálne položky nie je možné pridať do vášho Divi Cloud. Chcete uložiť neglobálnu verziu do vášho Divi Cloud? Verzia na tejto webovej lokalite zostane globálnou inštanciou

en: Google API Key
sk: Kľúč Google API

en: Google Fonts Subsets
sk: Podmnožiny Google Fonts

en: Grab the first post image
sk: Zobraziť prvý obrázok príspevku

en: Green
sk: Zelená

en: Groove
sk: Ryhovanie

en: Guide Me
sk: Veď ma

en: HTML/JS Snippet
sk: HTML/JS úryvok

en: Hang Tight!
sk: Drž sa pevne!

en: Harmonize And Remove Artifacts
sk: Harmonizujte a odstráňte artefakty

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
sk: Využite silu AI a odomknite neobmedzené generovanie textu, obrázkov, kódu, rozloženia a webových stránok.

en: Header & Navigation
sk: Hlavička a navigácia

en: Header Elements
sk: Prvky hlavičky

en: Header Font
sk: Typ písma v hlavičke

en: Header Font Style
sk: Štýl písma hlavičky

en: Header Font Weight
sk: Hmotnosť písma hlavičky

en: Header Format
sk: Formát hlavičky

en: Header Letter Spacing
sk: Odstup písma hlavičky

en: Header Line Height
sk: Veľkosť riadku hlavičky

en: Header Style
sk: Štýl hlavičky

en: Header Text Size
sk: Veľkosť textu hlavičky

en: Heading Font
sk: Písmo nadpisu

en: Heading Font Color
sk: Farba písma nadpisu

en: Heading Text Color
sk: Farba textu nadpisu

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomocník

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
sk: Tu môžete pridať voliteľný kódovací jazyk CSS, aby ste prepísali alebo rozšírili predvolené štýly.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sk: Tu si môžete zmeniť, ktorý znak oddeľuje nadpis blogu a názov hlavnej stránky s použitím automaticky generovaných nadpisov príspevkov. Bežné hodnoty sú | alebo -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sk: Tu si môžete zmeniť znak, ktorý oddeľuje názov vášho blogu a názov príspevku pri použití automaticky generované titulov príspevkov. Bežné hodnoty sú | alebo -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
sk: Tu si môžete vybrať stránku obchodu rozloženie kategórií stránky pre WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
sk: Tu si môžete vybrať predvolené rozloženie bočného panela

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Tu si môžete vybrať, ako sa budú vaše nadpisy na hlavných stránkach generovať. Môžte zmeniť poradie, v akom budú zobrazené názov blogu a titulku alebo môžte z nadpisu úplne odstrániť názov blogu.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Facebook na domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Instagram na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
sk: Tu si môžete vybrať určité kategórie, ktoré odstránite z navigačného menu. Všetky kategórie označené X sa nezobrazia v navigačnej lište.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
sk: Tu si môžete vybrať, určité stránky, ktoré odoberiete z Menu navigácie. Všetky stránky označené X sa nezobrazia v navigačnej lište.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sk: Tu si môžete zmeniť poradie, v ktorom sa zobrazujú odkazy na vaše kategórie. Môžete si vybrať medzi vzostupným a zostupným.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sk: Tu môžete vybrať zmenu poradia, v ktorom sa zobrazujú odkazy na vaše stránky. Môžete si vybrať medzi vzostupným a zostupným.

en: Here you can choose to sort your pages links.
sk: Tu si môžete vybrať ako zoradiť odkazy stránok.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
sk: Tu si môžete vybrať, ktoré položky sa zobrazia v sekcii informácií o príspevku na stránkach. Toto je oblasť, zvyčajne pod názvom príspevku, ktorá zobrazuje základné informácie o vašom príspevku. Zobrazia sa zvýraznené položky zobrazené nižšie.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
sk: Tu si môžete vybrať, ktoré položky sa zobrazia v sekcii s informáciami o príspevku na jednotlivých stránkach s príspevkami. Toto je oblasť, zvyčajne pod názvom príspevku, ktorá zobrazuje základné informácie o vašom príspevku. Zobrazia sa zvýraznené položky zobrazené nižšie.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete nastavi, koľko výrobkov WooCommerce sa má zobrazova na stránke archívu. Táto možnos funguje nezávisle od možností v sekcii Nastavenia > Èítanie vo wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránkach archívu. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránke Kategória. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránkach s výsledkami vyhľadávania. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránkach značiek. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
sk: Tu môžete vypnúť automatické zvyšovanie pamäťového limitu.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
sk: Tu si môžete zabezpeči cieľovú URL adresu banerového obrázku s rozmermi 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
sk: Na tejto URL adrese si môžete zaisti obrázok na baner s rozmermi 468x60

en: Hex Value
sk: Farebná paleta

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide Logo Image
sk: Ukryť obrázok loga

en: Hide Nav Before Scroll
sk: Ukryť navigáciu až po spodok

en: Hide Navigation Until Scroll
sk: Ukryť navigáciu až naspodok

en: Hide empty categories
sk: Skryť prázdne kategórie

en: High
sk: Vysoká

en: Home
sk: Domovská stránka

en: Homepage SEO
sk: Domovská stránka SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
sk: Vlastný názov domovskej stránky (ak je povolený)

en: Homepage meta description (if enabled)
sk: Opis domovskej stránky (ak je povolený)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
sk: Meta klúčové slová domovskej stránky (ak sú povolené)

en: How would you like to change the style of this element?
sk: Ako by ste chceli zmeniť štýl tohto prvku?

en: Humorous
sk: Vtipný

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon Color
sk: Farba ikony

en: Icon Placement
sk: Umiestnenie ikonky

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
sk: Ak je stránka vytvorená pomocou Divi Builder, súbor CSS bloku Gutenberg sa presunie z hlavičky do päty. Keďže súbor s najväčšou pravdepodobnosťou nie je používaný, môžeme ho načítať neskôr. Tým sa odstráni požiadavka na blokovanie vykresľovania a zlepší sa výkon.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
sk: Ak sú vlastné tituly zablokované, vyberte metódu automatické generovanie

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
sk: Ak táto webová stránka obsahuje obsah vytvorený pomocou Divi 4, môžete použiť migrátor na konverziu svojej webovej stránky do formátu Divi 5. Nemigrovaný obsah nebude mať z vylepšení výkonu Divi 5 úžitok.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Ak nepoužívate vlastné tituly príspevkov, stále môžete ma kontrolu nad tým, ako sú vaše tituly generované.Tu si môžete vybrať, v akom poradí by mal by zobrazený váš názov príspevku a blogu alebo môžete úplne odstráni názov blogu z titulu.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Ak  nepoužívate vlastné názvy príspevkov, stále môžete ma kontrolu nad tým, ako sú vaše nadpisy generované. Tu si môžete vybrať, v akom poradí bude zobrazený nadpis vášho príspevku a blogu alebo môžte odstráni názov blogu z nadpisu úplne.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
sk: Ak nechcete zobraziť niektoré tlačidlá, ponechajte príslušné políčka prázdne

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
sk: Ak ste povolili vlastné nadpisy, môžete pridať svoj vlastný nadpis tu. Všetko čo napíšete, tu bude umiestnený medzi tagy < title >< /title > v súbore header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
sk: Ak ste povolili meta popisy, tu môžete pridať svoj vlastný popis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
sk: Ak ste povolili meta kľúčové slová, môžete pridať svoje vlastné kľúčové slová. Kľúčové slová by mali by oddelené čiarkou. Napríklad: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
sk: Ak by ste chceli, aby sa kategórie, ktoré neobsahujú žiadne príspevky, zobrazili v navigačnej lište, zablokujte túto možnosť. V predvolenom nastavení sú prázdne kategórie skryté.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
sk: Ak chcete pridať meta popis na váš príspevok, môžete tak urobi pomocou vlastných polí.Táto možnosť musí by povolená pre popis, ktorý je zobrazený v príspevkoch. Meta popis môžete prida pomocou vlastných polí  založenýchna názve vlastného poľa, ktorý vymedzíte nižšie.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
sk: Ak chcete pridať meta kľúčové slová do vašich príspevkov, môžete tak urobi pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí by povolená pre kľúčové slová zobrazené v príspevkoch. Môžete prida svoje meta kľúčové slová pomocou vlastných polí založených na názve vlastného poľa, ktoré definujú nižšie.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
sk: Ak by ste chceli, aby sa odstránili rozbaľovacie ponuky z navigačnej lišty kategórii, zablokujte túto funkciu.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
sk: Ak chcete odstrániť rozbaľovacie menu na stránkach navigačnej lišty, zakážte túto funkciu.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
sk: Ak by ste chceli použiť Váš vlastný obrázok loga, kliknite na tlačidlo "Nahrať obrázok".

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Description
sk: Popis obrázku

en: Image Dimensions
sk: Rozmery obrázka

en: Image Fill Description
sk: Popis výplne obrázka

en: Image Height
sk: Výška obrázka

en: Image Scale
sk: Mierka obrázka

en: Image Selection
sk: Výber obrázka

en: Image Size
sk: Veľkosť obrazu

en: Image Sketch
sk: Náčrt obrázka

en: Image Style
sk: Štýl obrázka

en: Image Type
sk: Typ obrázka

en: Image URL or base64 string is required.
sk: Vyžaduje sa URL obrázka alebo reťazec base64.

en: Image Url
sk: URL adresa obrázka

en: Image Width
sk: Šírka obrázka

en: Image doesn't exist
sk: Obrázok neexistuje

en: Images
sk: snímky

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
sk: Obrázky uložené na inej webovej lokalite nemožno použiť ako referenciu. Problém je možné vyriešiť odovzdaním obrázka do knižnice médií WordPress.

en: Import
sk: Importovať

en: Import %s
sk: Importovať %s

en: Import & Export Theme Options
sk: Možnosti motívu importu a exportu

en: Import Theme Options
sk: Možnosti importu témy

en: Import These Templates
sk: Importovať tieto šablóny

en: Import To Cloud
sk: Importovať do cloudu

en: Importing %1$s Page
sk: Importuje sa stránka %1$s

en: Importing Customizer Settings
sk: Importovanie nastavení prispôsobenia

en: Importing Pages
sk: Importovanie stránok

en: Importing Presets
sk: Importovanie predvolieb

en: Importing Theme Builder
sk: Importovanie Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
sk: Zlepšite načítanie Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
sk: Zlepšite svoj pracovný postup pri tvorbe webu a spolupracujte v cloude.

en: In Progress
sk: Prebieha

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
sk: V niektorých prípadoch používatelia chcú vytvoriť nadradené kategórie alebo odkazy ako zástupné symboly, ktoré obsahujú zoznam podradených odkazov alebo kategórií. V tomto prípade nie je žiaduce, aby nadradené odkazy niekde odkazovali, ale namiesto toho majú len organizačnú funkciu. Po povolení tejto možnosti sa odoberajú odkazy zo všetkých nadradených stránok/kategórií tak, aby nepresmerovali po kliknutí na žiadnu stránku.

en: Inactive (%s)
sk: Neaktívne (%s)

en: Inactive Widgets
sk: Neaktívne widgety

en: Increase Contrast
sk: Zvýšte kontrast

en: Increase Detail
sk: Zvýšiť podrobnosti

en: Increase Saturation
sk: Zvýšte sýtosť

en: Index Page SEO
sk: Základná časť internetovej stránky SEO

en: Informative
sk: Informatívny

en: Initializing Process
sk: Inicializácia procesu

en: Input 468x60 adsense code
sk: Vložte kód Google Adsense s rozmermi 468x60

en: Input 468x60 advertisement banner image
sk: Vložte obrázok na reklamu formou banera s rozmermi 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
sk: Vložte cieľovú URL adresu banerovej reklamy  s rozmermi 468x60

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
sk: Zadajte informácie o svojom webe a vyberte, ktoré stránky chcete mať na svojom webe.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
sk: Zadajte informácie o svojom webe a povedzte Divi AI o svojom webe alebo firme. Informácie, ktoré poskytnete, sa použijú na generovanie obsahu, obrázkov a rozhodovanie o dizajne.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
sk: Použite tento úryvok CSS

en: Insert Code at Cursor
sk: Vložte kód do kurzora

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
sk: Použite tento úryvok HTML/JS

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
sk: Použite tento modul

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
sk: Použite túto stránku

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
sk: Použite tento riadok

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
sk: Použite túto sekciu

en: Inset
sk: Zvnútra

en: Instagram Profile Url
sk: Adresa URL Instagram profilu

en: Install WooCommerce Plugin
sk: Nainštalujte doplnok WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
sk: Nainštalujte a nakonfigurujte WooCommerce

en: Installing WooCommerce
sk: Inštalácia WooCommerce

en: Interior Design Company
sk: Spoločnosť interiérového dizajnu

en: Interior Design Company About Page
sk: Interiérový dizajn Spoločnosť O stránke

en: Interior Design Company Blog Page
sk: Blogová stránka spoločnosti interiérového dizajnu

en: Interior Design Company Contact Page
sk: Kontaktná stránka spoločnosti interiérového dizajnu

en: Interior Design Company Home Page
sk: Domovská stránka spoločnosti interiérového dizajnu

en: Interior Design Company Landing Page
sk: Vstupná stránka spoločnosti interiérového dizajnu

en: Interior Design Company Portfolio Page
sk: Portfólio spoločnosti interiérového dizajnu

en: Interior Design Company Services Page
sk: Stránka služieb spoločnosti interiérového dizajnu

en: Interior Design Company Shop Page
sk: Stránka obchodu spoločnosti interiérového dizajnu

en: Invalid API Key or Username
sk: Neplatný kľúč API alebo používateľské meno

en: Invalid post IDs format.
sk: Neplatný formát ID príspevkov.

en: Invalid shortcode string.
sk: Neplatný reťazec krátkeho kódu.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
sk: Pozvite členov svojho tímu a klientov a poskytnite im plný prístup k celej vašej sade služieb Divi.

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Join Now
sk: Prihlás sa!

en: Just another %s site
sk: Len ďalšia stránka %s

en: Just another WordPress site
sk: Len ďalšia stránka WordPress

en: LMS About Page
sk: Stránka O LMS

en: LMS Blog Page
sk: Blogová stránka LMS

en: LMS Contact Page
sk: Kontaktná stránka LMS

en: LMS Course Page
sk: Stránka kurzu LMS

en: LMS Courses Page
sk: Stránka kurzov LMS

en: LMS Home Page
sk: Domovská stránka LMS

en: LMS Landing Page
sk: Vstupná stránka LMS

en: LMS Marketing Page
sk: Marketingová stránka LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
sk: Kurz

[ctx: LMS Page]
en: Courses
sk: Kurzy

en: LMS Pricing Page
sk: Cenová stránka LMS

en: Landscape (8:5)
sk: Na šírku (8:5)

en: Language
sk: Jazyk

en: Language of Prompt
sk: Jazyk výzvy

en: Language of Website
sk: Jazyk webovej stránky

en: Layout
sk: Šablóna

[ctx: Layout]
en: Add New
sk: Pridať nové

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
sk: Spravovať kategórie

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
sk: Spravovať značky

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
sk: Umelecký Design

[ctx: Layout Category]
en: Business
sk: Podnikanie

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
sk: Spoločenstvo a neziskové organizácie

[ctx: Layout Category]
en: Education
sk: Vzdelávanie

[ctx: Layout Category]
en: Events
sk: Diania

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
sk: Móda a krása

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
sk: Jedlo a pitie

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
sk: Internetový obchod

[ctx: Layout Category]
en: Services
sk: služby

[ctx: Layout Category]
en: Technology
sk: technológie

en: Layout Name
sk: Názov rozloženia

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
sk: Móda

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
sk: Rozloženie v tomto balíku

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
sk: Správa balíkov

en: Layout Settings
sk: Nastavenie rozvrhnutia stránky

en: Learn About Divi AI
sk: Prečítajte si o Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
sk: Prečítajte si o Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
sk: Prečítajte si o Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
sk: Prečítajte si o Divi VIP

en: Learn About VIP Support
sk: Prečítajte si o VIP podpore

en: Learn More
sk: Uč sa viac

en: Learn More About Divi 5
sk: Získajte viac informácií o Divi 5

en: Leave a Reply to %s
sk: Odpovedať na komentár %s

en: Left
sk: Vľavo

en: Left Sidebar
sk: Ľavý bočný panel

en: Left to Right
sk: Zľava doprava

en: Lengthen
sk: Predĺžiť

en: Let AI Choose
sk: Nechajte AI vybrať

en: Let AI Choose For Me
sk: Nechajte AI vybrať za mňa

en: Letter Spacing
sk: Odstupy písmen

en: Let’s Build Your Divi Website!
sk: Vytvorme váš web Divi!

en: Level Up Your Divi Toolkit
sk: Zvýšte úroveň svojej súpravy nástrojov Divi

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
sk: Zvýšte svoju efektivitu s neobmedzeným obsahom AI a požiadavkami na obrázky.

en: Library
sk: Knižnica

en: Light
sk: Farba

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
sk: Obmedzte podporu Google Fonts pre staršie prehliadače

en: Link
sk: Odkaz

en: Link Color
sk: Farba odkazu

en: Link text
sk: Text odkazu

en: List Items
sk: Zoznam položiek

en: Live Preview
sk: Živá ukážka

en: Load From Library
sk: Načítať z knižnice

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Locations
sk: Miesta

en: Log In
sk: Prihlásiť sa

en: Log In To Divi Cloud
sk: Prihláste sa do Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
sk: Prihláste sa a aktivujte si licenciu

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Logo
sk: Logo webstránky

en: Logo Max Height
sk: Logo Max Výška

en: Low
sk: Nízka

en: Make Full Width
sk: Nastaviť na celú šírku

en: Manage Layouts
sk: Spravovať rozloženia

en: Manage Pages
sk: Spravovať stránky

en: Manage Posts
sk: Spravovať príspevky

en: Manage Templates
sk: Spravovať šablóny

en: Manage Theme Templates
sk: Správa šablón motívov

en: Manage Un-widgetized Advertisements
sk: Spravovanie reklám

en: Manage Website Pages
sk: Správa webových stránok

en: Manage Your Elegant Themes Account
sk: Spravujte svoj účet Elegant Themes

en: Managing Website Styles
sk: Správa štýlov webových stránok

en: March 28, 2024
sk: 28. marca 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
sk: Predávajúci

en: Maximum
sk: Maximálne

en: Maximum canvas size is 8192px
sk: Maximálna veľkosť plátna je 8192 pixelov

en: Medium
sk: Stredná

en: Member Login
sk: Prihlásenie člena

en: Memory Limit Increase
sk: Zvýšenie pamäťového limitu

en: Menu Height
sk: menu Výška

en: Menu Link Color
sk: Farba odkazov v menu

en: Menu Text Size
sk: Veľkos textu v menu

en: Menu Top Margin
sk: Horný okraj ponuky

en: Menu Width
sk: Šírka menu

en: Meta Font Style
sk: Štýl písma metadát

en: Meta Letter Spacing
sk: Odstup písma metadát

en: Meta Line Height
sk: Výška riadku metadát

en: Meta Text Size
sk: Veľkosť textu metadát

en: Migrate This Site to %s
sk: Migrovať túto stránku do %s

en: Migrate This Website
sk: Migrovať túto webovú stránku

en: Migrate To Divi 5
sk: Migrácia na Divi 5

en: Migrating Your Modules
sk: Migrácia modulov

en: Migrating Your Pages
sk: Migrácia vašich stránok

en: Migrating Your Posts
sk: Migrácia vašich príspevkov

en: Migrating Your Settings
sk: Migrácia nastavení

en: Migrating Your Templates
sk: Migrácia šablón

en: Mobile Menu
sk: Mobilné menu

en: Mobile Styles
sk: Mobilné štýly

en: Modification Strength
sk: Sila modifikácie

en: Modification Type
sk: Typ modifikácie

en: Modify
sk: Upraviť

en: Modify Element
sk: Upraviť prvok

en: Modify Selected Image
sk: Upraviť vybraný obrázok

en: Modify With AI
sk: Upraviť pomocou AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
sk: Upravte referenčný obrázok voľným náčrtom

en: Module Name
sk: Názov modulu

en: Module Name Prefix
sk: Predpona názvu modulu

en: Module Use
sk: Použitie modulu

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
sk: Moduly, ktoré nebudú konvertované (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
sk: Moduly, ktoré budú konvertované (%s)

en: Mood & Lighting
sk: Nálada a osvetlenie

en: More Options
sk: Viac možností

en: Most Used
sk: Najpoužívanejšie

en: Move
sk: Pohybujte sa

en: Move To
sk: Presunúť do

en: Move To Divi Cloud
sk: Presunúť do Divi Cloud

en: Must Use Keywords
sk: Musíte použiť kľúčové slová

en: My Cloud
sk: Môj Cloud

en: My Divi Cloud
sk: Môj Divi Cloud

en: My Library
sk: Moja knižnica

en: Name
sk: názov

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
sk: Potrebujete pomôcť začať s Divi? Náš tím podpory je k dispozícii 24 hodín denne, aby vám pomohol so všetkým, čo súvisí Divi.

en: New Description
sk: Nový popis

en: New Theme Options
sk: Nové možnosti motívu

en: New To Old
sk: Od nového k starému

en: New items are stored into %s library.
sk: Nové položky sú uložené v knižnici %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie komentáre <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
sk: Ďalšia strana

en: Next Entries &raquo;
sk: Ďalšie položky &raquo;

en: No
sk: Nie

en: No Animation
sk: Bez animácie

en: No Context
sk: Žiadny kontext

en: No File Selected
sk: Nie je vybraný žiadny súbor

en: No Repeat
sk: Neopakovať

en: No Results
sk: Žiadne výsledky

en: No Results Found
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky

en: No Screenshot
sk: Žiadna snímka obrazovky

en: No Sidebar
sk: Žiadny bočný panel

en: No available options.
sk: Žiadne dostupné možnosti.

en: None
sk: žiadne

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
sk: Poznámka: Vyššie uvedené nastavenie farieb byť malo by použité na predvolenú farebnú schému.

en: Nothing found
sk: Nič nebolo nájdené

en: Nothing found in Trash
sk: V koši sa nič nenašlo

en: Number of Posts displayed on Archive pages
sk: Počet príspevkov zobrazených v Archíve

en: Number of Posts displayed on Category page
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránke Kategórie

en: Number of Posts displayed on Search pages
sk: Počet príspevkov zobrazených na hľadaných stránkach

en: Number of Posts displayed on Tag pages
sk: Počet príspevkov zobrazujú na stránkach s citátmi.

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
sk: Poèet výrobkov zobrazovaných na stránkach archívu WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
sk: Počet zobrazených stupňov rozbaľovania

en: Off
sk: Vypnúť

en: Old To New
sk: Od starého k novému

en: On
sk: Zapnúť

en: On Divi Cloud
sk: Na Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
sk: Primárna ponuka registrácie

en: Only Show
sk: Iba Zobraziť

en: Only Show Icon on Hover
sk: Ukázať ikonku len pri prekrytí kurzorom

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
sk: na

en: Open in a new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Open link in new window
sk: Otvorte odkaz v novom okne

en: Options
sk: Možnosti

en: Orange
sk: Oranžová

en: Order Category Links by Ascending/Descending
sk: Poradie odkazov kategórií vzostupne alebo zostupne

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
sk: Poradie odkazov stránok vzostupne/zostupne

en: Outset
sk: Zvonka

[ctx: Page]
en: About
sk: O

[ctx: Page]
en: Careers
sk: Kariéra

[ctx: Page]
en: Case Study
sk: Prípadová štúdia

[ctx: Page]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: Page]
en: Contact
sk: Kontakt

[ctx: Page]
en: Designer
sk: Dizajnér

[ctx: Page]
en: Donate
sk: darovať

[ctx: Page]
en: Events
sk: Diania

[ctx: Page]
en: Features
sk: Vlastnosti

[ctx: Page]
en: Gallery
sk: Galéria

[ctx: Page]
en: Gallery 1
sk: Galéria 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
sk: Galéria 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
sk: Galéria 3

[ctx: Page]
en: Guide
sk: Sprievodca

[ctx: Page]
en: Home
sk: Domov

[ctx: Page]
en: Landing
sk: Pristátie

[ctx: Page]
en: Market
sk: trhu

[ctx: Page]
en: Marketing
sk: marketing

[ctx: Page]
en: Portfolio
sk: Portfólio

[ctx: Page]
en: Pricing
sk: Stanovenie cien

[ctx: Page]
en: Project 1
sk: Projekt 1

[ctx: Page]
en: Project 2
sk: Projekt 2

[ctx: Page]
en: Services
sk: služby

[ctx: Page]
en: Shop
sk: Obchod

[ctx: Page]
en: Team
sk: tím

en: Page Generated Successfully
sk: Stránka bola úspešne vygenerovaná

en: Page Layout
sk: Náčrt stránky

en: Page Name
sk: Názov stránky

en: Page Title
sk: Názov stránky

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
sk: Zobraziť živé ukážky

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages Built With Divi
sk: Stránky vytvorené pomocou Divi

en: Pages:
sk: Strany:

en: Paint Color
sk: Farba farby

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
sk: Nakreslite oblasť obrázka, ktorú chcete upraviť

en: Paintbrush Size
sk: Veľkosť štetca

en: Painting
sk: Maľovanie

en: Paragraph
sk: Odsek

en: Paragraphs
sk: Odseky

en: Password
sk: Heslo

en: Password Protected
sk: Chránené heslom

en: Password:
sk: Heslo:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
sk: Ak ste si vybrali typ posuvníka pre "images", tu vložte URL adresu obrázka

en: Performance
sk: Výkon

en: Phone
sk: Mobil

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Photo
sk: Fotografia

en: Photo Marketplace About Page
sk: Stránka Photo Marketplace About

en: Photo Marketplace Categories Page
sk: Stránka kategórií fototrhu

en: Photo Marketplace Contact Page
sk: Kontaktná stránka fototrhu

en: Photo Marketplace Home Page
sk: Domovská stránka fototrhu

en: Photo Marketplace Landing Page
sk: Vstupná stránka fototrhu

en: Photo Marketplace Pricing Page
sk: Stránka s cenami na trhu s fotografiami

en: Photo Marketplace Seller Page
sk: Stránka predajcu na trhu s fotografiami

en: Photographer
sk: Fotograf

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
sk: Vyberte si farbu nadpisov alebo nechajte Divi AI, aby si ju vybrala za vás.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
sk: Vyberte si farbu, ktorú chcete použiť pre veci, ako sú odseky, alebo nechajte Divi AI, aby si jednu vybrala za vás.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
sk: Vyberte si ručne vyrobenú štartovaciu stránku, ktorú vytvoril náš tím. Potom prejdite na hotovú webovú stránku a upravte obsah.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
sk: Vyberte úvodnú stránku, ktorá najlepšie vyhovuje vašej webovej lokalite. Každá štartovacia stránka môže byť použitá pre akýkoľvek typ webovej stránky. Po vygenerovaní vašej webovej stránky môžete jednoducho prispôsobiť obsah a štýly pomocou Divi Builder.

en: Pink
sk: Ružová

en: Place Thumbs on Pages
sk: Umiesniť miniatúry na stránkach

en: Place Thumbs on Posts
sk: Miesto pre hlavné obrázky v príspevkoch

en: Place your adsense code here.
sk: Tu umiestnite kód Google Adsense

en: Please Log In Again
sk: Prosím prihláste sa znova

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
sk: Nižšie uvedené pluginy používajú Divi hooky a nemusia byť zatiaľ kompatibilné s %s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
sk: Pluginy môžu byť nekompatibilné s %s

en: Portability
sk: Prenosnosť

en: Portrait (3:4)
sk: Portrét (3:4)

en: Post
sk: Príspevok

en: Post Title
sk: Nadpis príspevku

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
sk: Obsah príspevku bol vrátený späť do formátu Divi 4.

en: Post info section
sk: Informačná časť článku pod názvom článku

en: Posted on
sk: Publikované

en: Posts Built With Divi
sk: Príspevky vytvorené pomocou Divi

en: Premade Layouts
sk: Predpripravené rozloženia

en: Presets
sk: Predvoľby

en: Preview %1$s
sk: Zobraziť ukážku %1$s

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Primary Color
sk: Primárna farba

en: Primary Menu
sk: Základný zoznam možností

en: Primary Menu Background Color
sk: Farba pozadia primárneho menu

en: Primary Menu Bar
sk: Lišta primárneho menu

en: Primary Menu Link Color
sk: Primárne Menu Farba odkazu

en: Processing Imagery
sk: Spracovanie snímok

en: Product Content
sk: Obsah produktu

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
sk: Aktualizácia priebehu: Vylepšenia rýchlosti front-endu (a oveľa viac)

en: Project Navigation
sk: Navigácia v projekte

en: Published
sk: Uverejnený

en: Published (%s)
sk: Publikované (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
sk: Kúpte si členstvo Divi AI

en: Quick Actions
sk: Rýchle akcie

en: RSS Icon Url
sk: Ikona URL adresy RSS (formátu súboru)

en: Ratings
sk: Hodnotenia

en: Re-Run Compatibility Check
sk: Znovu spustite kontrolu kompatibility

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
sk: Znovu spustite kontrolu kompatibility Divi 5

en: Read Divi Documentation
sk: Prečítať Divi dokumentáciu

en: Red
sk: Červená

en: Reference Content
sk: Referenčný obsah

en: Reference Image (Optional)
sk: Referenčný obrázok (voliteľné)

en: Reference Image Influence
sk: Referenčný obrazový vplyv

en: Refine Result
sk: Spresniť výsledok

en: Refine your prompt
sk: Upravte výzvu

en: Regenerate
sk: Regenerovať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove From Cloud
sk: Odstrániť z cloudu

en: Remove From Favorites
sk: Odstrániť z obľúbených

en: Rename
sk: Premenovať

en: Renew Subscription
sk: Obnoviť predplatné

en: Replace Existing Code
sk: Nahradiť existujúci kód

en: Replace Existing Content
sk: Nahradiť existujúci obsah

en: Reset
sk: Resetovať

en: Reset to Defaults
sk: Obnovi predvolené nastavenie

en: Respectful
sk: Úctivý

en: Restaurant
sk: Reštaurácia

en: Restaurant About Page
sk: Stránka O reštaurácii

en: Restaurant Blog Page
sk: Blogová stránka reštaurácie

en: Restaurant Contact Page
sk: Kontaktná stránka reštaurácie

en: Restaurant Gallery Page
sk: Stránka Galéria reštaurácie

en: Restaurant Home Page
sk: Hlavná stránka reštaurácie

en: Restaurant Landing Page
sk: Vstupná stránka reštaurácie

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
sk: Ponuka

en: Restaurant Shop Page
sk: Stránka obchodu s reštauráciami

en: Restaurant Team Page
sk: Stránka tímu reštaurácie

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Results
sk: Výsledky

en: Retry
sk: Skúsiť znova

en: Retry Migration
sk: Znovu skúsiť migráciu

en: Rewrite With AI
sk: Prepíšte pomocou AI

en: Rewrite to be more engaging
sk: Prepíšte, aby ste boli pútavejší

en: Ridge
sk: Vrúbkovanie

en: Right
sk: Vpravo

en: Right Sidebar
sk: Pravý bočný panel

en: Right to Left
sk: Sprava doľava

en: Role Editor
sk: editor Role

en: Roll Back to %s
sk: Vrátiť späť na %s

en: Row Height
sk: Výška riadku

en: Row Name
sk: Názov riadku

en: Row Name Prefix
sk: Predpona názvu riadka

en: SaaS Company
sk: Spoločnosť SaaS

en: SaaS Company About Page
sk: Stránka o spoločnosti SaaS

en: SaaS Company Careers Page
sk: Kariérna stránka spoločnosti SaaS

en: SaaS Company Contact Page
sk: Kontaktná stránka spoločnosti SaaS

en: SaaS Company Documentation Page
sk: Stránka dokumentácie spoločnosti SaaS

en: SaaS Company Features Page
sk: Stránka s funkciami spoločnosti SaaS

en: SaaS Company Landing Page
sk: Vstupná stránka spoločnosti SaaS

en: SaaS Company Pricing Page
sk: Stránka s cenami spoločnosti SaaS

en: Save
sk: Uložiť

en: Save %s
sk: Uložiť %s

en: Save Changes
sk: Uloži zmeny

en: Save Items To Divi Cloud
sk: Uložiť položky do Divi Cloud

en: Save Selection Only
sk: Uložiť iba výber

en: Save Theme Options
sk: Možnosti uloženia motívu

en: Save To Divi Cloud
sk: Uložiť do Divi Cloud

en: Save To Library
sk: Uložiť do knižnice

en: Save as Global
sk: Uložiť ako globálne

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
sk: Uložte položky do Divi Cloud pre neskoršie použitie.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
sk: Uložte toto %s do knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
sk: Uložte si neobmedzené rozloženie, šablóny na tvorbu tém, úryvky kódu a ďalšie do Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
sk: Uložte svoje prostriedky Divi do cloudu a pristupujte k nim z ľubovoľnej webovej lokality. Spolupracujte so svojím tímom v cloude.

en: Saving Theme Builder
sk: Ukladá sa Theme Builder

en: Scroll
sk: Rozvinúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Search &hellip;
sk: Vyhľadávanie &hellip;

en: Search Bar Background Color
sk: Farba pozadia v paneli vyhľadávania

en: Search Bar Text Color
sk: Farba textu v paneli vyhľadávania

en: Search Fonts
sk: Hľadať písma

en: Search For Categories
sk: Hľadajte kategórie

en: Search For Layouts
sk: Hľadať rozloženia

en: Search For Packs
sk: Hľadať balíky

en: Search Results for: %s
sk: Výsledky vyhľadávania pre: %s

en: Search Theme Options
sk: Možnosti vyhľadávania témy

en: Search for:
sk: Hľadať:

en: Search results for "%s"
sk: Výsledky hľadania pre "%s"

en: Secondary Color
sk: Sekundárna farba

en: Secondary Menu
sk: Dodatočný zoznam možností

en: Secondary Menu Background Color
sk: Farba pozadia sekundárneho menu

en: Secondary Menu Bar
sk: Lišta sekundárneho menu

en: Secondary Menu Link Color
sk: Druhá ponuka Farba odkazu

en: Section Height
sk: Výška sekcie

en: Section Name
sk: Názov sekcie

en: Section Name Prefix
sk: Predpona názvu sekcie

en: Select
sk: vybrať

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select Animation Effect
sk: Vyberte efekt animácie

en: Select Font
sk: Vyberte položku Písmo

en: Select Icon
sk: Vybrať ikonku

en: Select Mood
sk: Vyberte položku Nálada

en: Select Page
sk: Vyberte stranu

en: Select Slider Type here
sk: Tu vyberte typ posuvníka

en: Select a Website Template
sk: Vyberte šablónu webovej stránky

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
sk: Vyberte primárnu farbu alebo nechajte Divi AI, aby vám vybrala skvelú farbu. Primárna farba sa používa v rozložení, ako sú farby pozadia, farby tlačidiel atď.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
sk: Vyberte sekundárnu farbu alebo nechajte Divi AI, aby vám vybrala skvelú farbu. Sekundárna farba sa používa v rozložení ako sekundárna farba zvýraznenia, napríklad pre farby ikon, zvýraznenia textu atď.

en: Select between expanded and closed state
sk: Vyberte si medzi rozšíreným a uzavretým stavom

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
sk: Vyberte stránky, ktoré chcete pridať na svoj web. Môžete si vybrať z vopred vytvorených stránok s vlastným rozložením a pridať svoje vlastné stránky, ktoré sa vytvoria pomocou jednoduchej šablóny.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
sk: Túto možnosť vyberte, ak plánujete predávať produkty na svojich webových stránkach. Nainštalujeme WooCommerce a nakonfigurujeme váš košík a stránky pokladne.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
sk: Zvoľte Áno, ak by mal by  odkaz otvorený v novom okne

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
sk: Vyberte požadované vylepšenia. Váš obrázok bude odoslaný späť cez Divi AI a prerobený, aby ste dosiahli požadovaný výsledok.

en: Sentences
sk: Vety

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
sk: Balíčky

en: Set As Logo
sk: Nastaviť ako Logo

en: Set the height of image in pixels.
sk: Nastavte výšku obrázka v pixeloch.

en: Set the width of image in pixels.
sk: Nastavte šírku obrázka v pixeloch.

en: Share With Team
sk: Zdieľať s tímom

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
sk: Zdieľajte svoj Divi Cloud so svojím tímom

en: Shared With Me
sk: Zdieľané so mnou

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
sk: Obchod (výber tejto možnosti nainštaluje WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
sk: Stránka obchodu a rozloženie kategórií stránky pre WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
sk: Konštanta rámca krátkych kódov

en: Shortcode Framework Constant Value
sk: Konštantná hodnota rámca krátkych kódov

en: Shortcode Framework Hook
sk: Hook pre framework shortcode

en: Shortcode Framework Option
sk: Možnosť rámca krátkych kódov

en: Shortcodes
sk: Balíčky kódov

en: Shortcodes In Widget Area Use
sk: Použitie krátkych kódov v oblasti widgetov

en: Shortcodes Used
sk: Použité krátke kódy

en: Shorten
sk: Skráťte

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show Facebook Icon
sk: Ukázať ikonu Facebook

en: Show Instagram Icon
sk: Zobraziť ikonu Instagram

en: Show RSS Icon
sk: Ukázať ikonu RSS

en: Show Search Icon
sk: Ukázať ikonu vyhľadávania

en: Show Social Icons
sk: Zobraziť ikony sociálnych sietí

en: Show Thumbs on Index pages
sk: Ukázať miniatúry v na hlavných stránkach

en: Show Top Bar
sk: Zobrazi horný panel

en: Show X Icon
sk: Zobraziť ikonu X

en: Show comments on pages
sk: Zobraziť komentáre na internetových stránkach

en: Show comments on posts
sk: Zobraziť komentáre k príspevkom

en: Show dropdown menus
sk: Ukázať rozbaľovacie menu

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sidebar Layout
sk: Rozloženie bočného panela

en: Sidebar Width
sk: Šírka bočnej lišty

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
sk: Bočný panel: %1$s obsahuje modul(y) tretej strany: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
sk: Bočný panel: %1$s, obsahuje nasledujúce moduly Divi WooCommerce: %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
sk: Prihláste sa do Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
sk: Odhláste sa z Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
sk: Prihláste sa do svojho účtu Elegant Themes pomocou kontextového okna a aktivujte Divi Cloud.

en: Simplify
sk: Zjednodušiť

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
sk: Jednoducho opíšte svoju webovú stránku, sadnite si, relaxujte a nechajte Divi AI, aby vám za menej ako 2 minúty vytvorila celú vašu webovú stránku.

en: Single Page Layout
sk: Rozvrhnutie strany na internetovej stránke

en: Single Post Layout
sk: Rozvrhnutie jedného článku

en: Single Post Page SEO
sk: Príspevok SEO

en: Site Identity
sk: Identita stránky

en: Site Name
sk: Názov siete

en: Site Slogan
sk: Slogan stránky

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skills
sk: Znalosti

en: Skip This Step & Build Manually
sk: Preskočte tento krok a vytvorte manuálne

en: Slide
sk: List prezentácie

en: Slide In
sk: Zasúvanie

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
sk: Nastavenia zasúvacieho záhlavia a záhlavia k zobrazeniu na celú obrazovku

en: Slider Type
sk: Typ posuvníka

en: Smooth Scrolling
sk: Plynulé posúvanie stránky nadol

en: Social Icon Color
sk: Farba ikoniek sociálnych sietí

en: Social Icon Size
sk: Veľkosť ikoniek sociálnych sietí

en: Social Media Post
sk: Príspevok na sociálnych sieťach

en: Solid
sk: Spojitý

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
sk: Niektoré skripty tretích strán môžu byť nesprávne zaradené do frontu bez deklarovania jQuery ako závislosti. Ak je jQuery odložený, tieto skripty sa môžu pokaziť. Ak sa po povolení možnosti „Odložiť jQuery a jQuery Migrate “ vyskytujú chyby konzoly, môžete túto možnosť povoliť, čím sa načíta dodatočný skript kompatibility, ktorý sa pokúsi problém vyriešiť. Túto funkciu môžete vypnúť, ak všetko funguje bez nej.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
sk: Pri migrácii na Divi 5 sa niečo pokazilo

en: Something went wrong
sk: Niečo sa pokazilo

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
sk: Niečo sa pokazilo. Skúste to znova neskôr alebo skúste inú požiadavku.

en: Sort
sk: Triediť

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
sk: Druhy odkazov kategórií v štýle skupiny Name/ID/Slug/Count/Term

en: Sort Pages Links
sk: Zoradiť Odkazy

en: Split Into Modules
sk: Rozdeliť do modulov

en: Split Into Rows
sk: Rozdeliť do riadkov

en: Split Into Sections
sk: Rozdeliť na sekcie

en: Split Layout Into Sections
sk: Rozdelenie rozloženia na sekcie

en: Split Row Into Modules
sk: Rozdeliť riadok na moduly

en: Split Section Into Rows
sk: Rozdeliť sekciu na riadky

en: Split Test Usage
sk: Použitie rozdeleného testu

en: Split Test usage found
sk: Zistené použitie Split Testu

en: Square (1:1)
sk: Štvorec (1:1)

en: Start Collaborating!
sk: Začnite spolupracovať!

en: Start Over
sk: Začať odznova

en: Start With %1$s
sk: Začnite s %1$s

en: State
sk: Stav

en: Status
sk: Postavenie

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
sk: Krok %1$s: Kontrola kompatibility %2$s

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
sk: Krok %1$s: Migrácia do %2$s

en: Stretch Background Image
sk: Roztiahnú obrázok na pozadí

en: Submit
sk: Poslať

en: Submit Comment
sk: Odoslať komentár

en: Submit a Comment
sk: Odoslať komentár

en: Subscribe to Stay Up to Date
sk: Prihláste sa na odber noviniek

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
sk: Dodajte Divi AI referenčný obrázok. Tento obrázok sa spojí s popisom obrázka a vytvorí sa konečný obrázok. Referenčné obrázky sú skvelým spôsobom, ako informovať Divi AI o požadovanom zložení alebo štýle a zároveň zmeniť predmet referenčného obrázku pomocou popisu obrázka.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
sk: Dodajte Divi AI ďalší kontext. Zvolený kontext zmení výsledky a pomôže Divi AI vytvoriť relevantný obsah.

en: Support
sk: podpora

en: Tab Content
sk: Obsah kariet na internetovej stránke

en: Tab Text
sk: Text kariet na internetovej stránke

en: Tags
sk: Tagy

en: Team Sidebar
sk: Bočný panel tímu

en: Tell Divi AI About Your Website
sk: Povedzte Divi AI o svojom webe

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
sk: Povedzte Divi AI o svojom webe (voliteľné)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
sk: Povedzte Divi AI o obsahu, ktorý by ste chceli napísať.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
sk: Povedzte Divi AI o obrázku, ktorý by ste chceli vytvoriť.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
sk: Povedzte Divi AI, ako dlho chcete, aby bol obsah, ktorý generuje. Výstup bude blízko, ale nie presne rovný dĺžke, ktorú definujete.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
sk: Povedzte Divi AI, ako chcete, aby vyplnila prázdnu oblasť vášho rozšíreného obrázka.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
sk: Povedzte Divi AI, ako by ste chceli zmeniť obrázok. Vaše zmeny sa aplikujú na oblasť, ktorú vyberiete pomocou rozhrania Výber obrázka alebo Náčrt obrázka.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
sk: Povedzte Divi AI, aký druh obrazu chcete, aby vytvoril. Buďte tak popisní, ako chcete!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
sk: Povedzte Divi AI, o čom chcete písať. Hovorte s tým ako s človekom.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
sk: Povedzte Divi AI, čo chcete dosiahnuť pomocou vlastného kódu. Divi AI bude primerane reagovať na základe prvku a poľa kódu, ktoré upravujete.

en: Tell Us About Your Website
sk: Povedzte nám o svojom webe

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Text Size
sk: Veľkosť textu

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
sk: Nižšie %s obsahujú moduly, ktoré ešte nie sú kompatibilné s Divi 5. Tieto moduly nebudú konvertované a budú naďalej využívať framework Divi 4.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
sk: Proces migrácie Divi 5 zlyhal. Môžete skúsiť znova spustiť migrátor; bude pokračovať tam, kde prestal. Ak proces naďalej zlyháva, kontaktujte náš tím podpory alebo sa vráťte k Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
sk: Divi Marketplace je plný tisícok ďalších rozložení!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
sk: Písmo ikony Divi je rozdelené do rôznych podskupín. Tieto podmnožiny sa načítavajú iba v prípade potreby na základe modulov a funkcií použitých na každej stránke. Ak potrebujete prístup k celému písmu ikon na všetkých stránkach (napríklad ak používate naše písmo ikon vo svojej podradenej téme), môžete túto možnosť zakázať a načítať celú knižnicu písma ikony na všetkých stránkach.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
sk: Zadaný kľúč rozhrania Elegant Themes API je neplatný. Uistite sa, že vaše rozhranie API bolo zadané správne a že je vo vašom účte povolené.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
sk: Zadané používateľské meno Elegant Themes je neplatné. Ak chcete dostávať aktualizácie produktu, zadajte platné používateľské meno. Ak ste zabudli svoje používateľské meno, môžete

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
sk: Položku sa nepodarilo stiahnuť. Skúste to po chvíli.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
sk: Modul Mapy využíva rozhranie Google Maps API a pre svoj chod vyžaduje platný kľúč Google API. Skôr ako modul máp začnete používať, skontrolujte, či ste sem vložili svoj API kľúč, prosím. O vytvorení vlastného kľúča Google API sa viac dozviete <a target="_blank" href="%1$s">tu</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
sk: Počas procesu generovania webových stránok sa nepodarilo nainštalovať doplnok WooCommerce. Doplnok musíte nainštalovať a aktivovať manuálne.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
sk: Doplnok WooCommerce bol nainštalovaný, ale nepodarilo sa ho aktivovať počas procesu generovania webových stránok. Navštívte stránku Plugins a aktivujte WooCommerce manuálne.

en: The action failed in the following clouds.
sk: Akcia zlyhala v nasledujúcich oblakoch.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
sk: Písmo tela sa použije pre všetky textové bloky v celom rozložení. Nechajte AI, aby vám vybrala skvelé písmo, alebo si ho vyberte sami.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
sk: Tvorcovia týchto pluginov sa rozhodli odhlásiť z verejnej alfa verzie Divi 5, zatiaľ čo sa zameriavajú na vytváranie nových verzií svojich modulov v rámci prípravy na finálne vydanie Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
sk: Nasledujúce položky sa používajú na vašej webovej stránke a sú pripravené na konverziu do formátu Divi 5.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
sk: Písmo nadpisov sa použije pre všetky nadpisy v celom rozložení. Nechajte AI, aby vám vybrala skvelé písmo, alebo si ho vyberte sami.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
sk: Čím vyššia je sila vylepšenia, tým väčšia je schopnosť umelej inteligencie Divi znovu si predstaviť pôvodný obrázok. Vyššia sila zvýši efekt vylepšenia, ale tiež povedie k väčším zmenám pôvodného predmetu.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
sk: Čím vyššia je sila modifikácie, tým väčšiu silu má vaša výzva na úpravu pôvodného obrázka. Zníženie sily bude mať za následok minimálne zmeny.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
sk: Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
sk: Stránky nižšie využívajú funkcie, ktoré ešte nie sú kompatibilné s %s

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
sk: Bočné panely a oblasti widgetov nižšie obsahujú moduly, ktoré ešte nie sú kompatibilné s Divi 5. Tieto moduly nebudú konvertované a budú naďalej využívať framework Divi 4.

en: The size of the image must be less than 10MB.
sk: Veľkosť obrázka musí byť menšia ako 10 MB.

en: Theme Customizer
sk: Prispôsobenie témy

en: Theme Option
sk: Možnosť témy

en: Theme Options
sk: Možnosti témy

en: Theme Options Library
sk: Knižnica možností témy

en: Theme Templates
sk: Šablóny motívov

en: There are no posts to convert!
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky na konverziu!

en: There are no posts to rollback!
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky na vrátenie späť!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
sk: Tieto slová sa budú nútene objavovať v obsahu. To je užitočné napríklad pre SEO pri optimalizácii pre konkrétne kľúčové slová.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
sk: Neočakáva sa, že moduly tretích strán budú pripravené pre Divi 5 počas alfa a beta fáz.

en: This Module Content
sk: Obsah tohto modulu

en: This Page Content
sk: Obsah tejto stránky

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
sk: Tento plugin nie je možné aktivovať počas používania Divi 5

en: This Section Content
sk: Obsah tejto sekcie

en: This Website
sk: Táto webová stránka

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
sk: Toto blokovanie bude nakoniec odstránené, preto sa prosím v budúcnosti vráťte. Ďakujeme za testovanie Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
sk: Toto je používateľské meno, ktoré používate na prístup do oblasti pre členov na elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
sk: Môže to trvať niekoľko minút. Neopúšťajte ani neobnovujte túto stránku, inak sa váš postup stratí.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
sk: Táto voľba Vám umožňuje zmeniť spôsob, akým sa zobraza dátumy. Viac informácií nájdete v kodéxe WordPress tu:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
sk: Táto voľba umožňuje kontrolovať, koľko úrovní má rozbaľovacie menu vašej stránky. Zvýšenie počtu umožňuje zobrazenie ďalších položiek menu.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
sk: Táto stránka beží v režime spätnej kompatibility, pretože obsahuje staršie moduly Divi 4. Budú naďalej fungovať, avšak táto stránka nebude mať úžitok zo všetkých vylepšení výkonu Divi 5. Túto stránku je možné ešte potrebné konvertovať alebo používate moduly, ktoré nie sú pripravené pre Divi 5. Toto upozornenie slúži na informačné účely a nepredstavuje chybu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento príspevok je chránený heslom. Zadajte heslo, aby sa Vám zobrazili komentáre.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
sk: Táto webová stránka je prepojená s vašimi odbermi Divi a pripravená prijímať najnovšie aktualizácie Divi.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
sk: Toto umožní, aby sa Google Fonts využívalo aj v iných jazykoch ako v anglickom.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
sk: Toto umožní použiť úryvky v príspevkoch alebo na stránkach.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
sk: Toto nastavenie vráti všetky nastavenia na stránke možností na predvolené hodnoty. <strong>Naozaj chcete to urobiť?</strong>

en: Tile
sk: Dlažba

en: Tile Horizontally
sk: Horizontálna dlažba

en: Tile Vertically
sk: Vertikálna dlažba

en: Title
sk: Názov

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
sk: Ak chcete povoliť Divi Cloud na tejto webovej stránke, prihláste sa do svojho účtu Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
sk: Ak chcete upraviť alebo pridať prvok, ktorý už na obrázku existuje, vyberte položku Upraviť prvok. Ak chcete pridať niečo úplne nové a nesúvisiace s pôvodným obrázkom, vyberte Pridať prvok.

en: To view this protected post, enter the password below
sk: Pre prezeranie tohto príspevku musíte zadať heslo

en: Tone of Voice
sk: Tón hlasu

en: Top
sk: Hore

en: Top Bar Text Color
sk: Farba textu v hornom paneli

en: Top Bar Text Size
sk: Veľkos textu v hornom paneli

en: Top to Bottom
sk: Zhora dole

en: Trackbacks/Pingbacks
sk: Spätné odkazy

en: Translate
sk: Preložiť

en: Trash
sk: Smeti

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
sk: Kôš pre Divi Cloud je obmedzený na 50 položiek pre bezplatné účty. Keď váš kôš presiahne 50 položiek, najstaršie položky v koši budú natrvalo odstránené, aby sa uvoľnilo miesto pre nové položky. Zakúpte si <a href="%s" target="_blank">členstvo v Divi Cloud</a> pre neobmedzené úložisko.

en: Travel Agency
sk: Cestovná kancelária

en: Travel Agency About Page
sk: Cestovná kancelária O stránke

en: Travel Agency Blog Page
sk: Blogová stránka cestovnej kancelárie

en: Travel Agency Contact Page
sk: Kontaktná stránka cestovnej kancelárie

en: Travel Agency Home Page
sk: Domovská stránka cestovnej kancelárie

en: Travel Agency Landing Page
sk: Vstupná stránka cestovnej kancelárie

en: Travel Agency Packages Page
sk: Stránka balíkov cestovných kancelárií

en: Travel Agency Shop Page
sk: Stránka obchodu cestovnej kancelárie

en: Travel Agency Team Page
sk: Stránka tímu cestovnej kancelárie

en: Tutorials & Documentation
sk: Návody a dokumentácia

en: Tweet
sk: Pridaj tweet

en: Type
sk: Typ

en: Type of the box
sk: Typ políčka

en: Typography
sk: Typografia

en: Uh Oh! Something Went Wrong
sk: Uh Oh! Niečo sa pokazilo

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
sk: Uh Oh! Dosiahli ste svoju kvótu Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
sk: Nie je možné vygenerovať krátky kód. Skúste neskôr prosím.

en: Underline
sk: Podčiarknuť

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
sk: Odomknite neobmedzené úložisko Divi Cloud

en: Unsupported Plugins Detected
sk: Zistené nepodporované pluginy

en: Untagged
sk: Neoznačené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updating Website Information
sk: Aktualizácia informácií o webovej lokalite

en: Upgrade
sk: Inovovať

en: Upgrade Your Divi Cloud
sk: Inovujte svoj Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
sk: Inovujte na Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
sk: Inovujte na neobmedzené cloudové úložisko!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
sk: Inovujte na neobmedzené úložisko Divi Cloud Storage!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
sk: Inovujte svoje členstvo Divi na Lifetime a používajte Divi na neobmedzenom množstve webových stránok navždy.

en: Upload
sk: Presunúť

en: Upload a Reference Image
sk: Nahrajte referenčný obrázok

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
sk: Nahrajte obrázok loga, ktorý sa použije v hlavičke a päte vášho webu.

en: Upload your logo (optional)
sk: Nahrajte svoje logo (voliteľné)

en: Uppercase
sk: Veľké písmo

en: Upscale
sk: Prvotriedny

en: Upscale Image
sk: Upscale obrázok

en: Upscaling Images
sk: Prevzorkovanie obrázkov

en: Url
sk: URL

en: Use Background Color
sk: Použiť farbu pozadia

en: Use Custom Sidebar Width
sk: Použiť vlastné bočného panela Šírka

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
sk: Použite Divi Quick Sites na vytvorenie novej webovej stránky pomocou Divi AI alebo vopred vytvorených Divi Starter Sites. Rýchle lokality nastavia celú vašu lokalitu vrátane vlastných stránok, položiek ponuky, šablón nástroja Theme Builder a ďalších.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
sk: Použite Divi Quick Sites na nastavenie vašej stránky za menej ako 2 minúty. Automaticky vygenerujeme stránky a obsah, nastavíme informácie o vašom webe a nakonfigurujeme vašu ponuku, šablóny, štýly a predvoľby. Svoju webovú stránku si môžete vytvoriť pomocou AI alebo si vybrať z ručne vytvorených štartovacích stránok.

en: Use Google Fonts
sk: Použite Google Fonts

en: Use Placeholder Images
sk: Použite zástupné obrázky

en: Use Pre-Made Starter Site
sk: Použite predpripravenú štartovaciu stránku

en: Use Relative Image Paths
sk: Použiť relatívnu cestu obrázka

en: Use Stock Images (Faster)
sk: Použiť obrázky z akcií (rýchlejšie)

en: Use This Code
sk: Použite tento kód

en: Use This Image
sk: Použite tento obrázok

en: Use This Text
sk: Použite tento text

en: Use excerpts when defined
sk: Využívať urývky, keď je to určené.

en: Use resizing
sk: Použitie možnosti prispôsobenia veľkosti

en: Use selection as reference
sk: Použite výber ako referenciu

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
sk: Použite svoj pôvodný obrázok ako referenciu vo vybranej oblasti. Zmeny budú plynulejšie integrované do upraveného obrázka.

en: Used for icon button type
sk: Používa sa pre tlačidlo typu ikony

en: Username
sk: Meno používateľa

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: Using Divi AI
sk: Používanie Divi AI

en: Using Divi Cloud
sk: Pomocou Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
sk: Použitie Divi Builder

en: Using the Divi Library
sk: Používanie knižnice Divi

en: Using the Divi Theme Builder
sk: Používanie nástroja Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
sk: Vektorová grafika

en: Vertical Menu Orientation
sk: Zvislá orientácia menu

en: Vertically Centered
sk: Vertikálne zarovnané

en: View Details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: View Full Development Roadmap
sk: Zobraziť kompletný plán rozvoja

en: View My Site
sk: Zobraziť moju stránku

en: View Theme Options
sk: Zobraziť možnosti motívu

en: View in Divi Marketplace
sk: Zobraziť na Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
sk: Navštívte Migrátora

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
sk: Upozornenie: V niektorých prípadoch to môže spôsobiť chyby JavaScript a malo by sa používať opatrne. Ak je táto možnosť povolená, skripty registrované zásuvnými modulmi a témami sa odložia, aby sa zlepšil výkon, a jQuery sa vždy načíta do tela.

en: Watch video tutorials
sk: Pozri video návody

en: Watercolor
sk: Akvarel

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
sk: Prehľadávame vašu webovú stránku, aby sme posúdili jej kompatibilitu s Divi 5. Ak vaša webová stránka používa moduly, ktoré ešte nie sú podporované, dáme vám vedieť, ktoré časti vašej webovej stránky budú ovplyvnené, aby ste sa mohli rozhodnúť, či s migráciou pokračovať alebo nie. Nepodporované moduly budú naďalej fungovať, ale nebudú mať úžitok z vylepšení výkonu Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
sk: Chceme komunite poskytnúť čo najviac informácií o aktuálnom stave Divi 5. Mesačne poskytujeme aktualizácie o našom pokroku a venujeme sa rôznym témam súvisiacim s Divi 5.

en: Web Agency
sk: Webová agentúra

en: Web Agency Careers Page
sk: Kariérna stránka webovej agentúry

en: Web Agency Contact Page
sk: Kontaktná stránka webovej agentúry

en: Web Agency Home Page
sk: Domovská stránka webovej agentúry

en: Web Agency Landing Page
sk: Vstupná stránka webovej agentúry

en: Web Agency Portfolio Page
sk: Portfólio webových agentúr

en: Web Agency Pricing Page
sk: Stránka s cenami webovej agentúry

en: Web Agency Services Page
sk: Stránka služieb webovej agentúry

en: Website Build Complete!
sk: Tvorba webových stránok dokončená!

en: Website Content Width
sk: Šírka obsahu webovej stránky

en: Website Default
sk: Predvolená webová lokalita

en: Website Description (Optional)
sk: Popis webovej stránky (voliteľné)

en: Website Gutter Width
sk: Odstupy stĺpcov webovej stránky

en: Website Pages
sk: Webové stránky

en: Wedding
sk: Svadba

en: Wedding About Page
sk: Svadba o stránke

en: Wedding Blog Page
sk: Stránka svadobného blogu

en: Wedding Contact Page
sk: Kontaktná stránka na svadbu

en: Wedding Details Page
sk: Stránka s podrobnosťami o svadbe

en: Wedding Gallery Page
sk: Stránka svadobnej galérie

en: Wedding Home Page
sk: Domovská stránka svadby

en: Welcome to %s
sk: Vitajte v %s

en: Welcome to Divi!
sk: Vitajte v Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
sk: Vítajte v Divi! Skôr, než sa ponoríte do vlastnej témy, navštívte, prosím, stránku <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a>, na ktorej získate prístup k návodom.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
sk: Migrujeme vašu stránku do frameworku %s!

en: What are you writing about?
sk: o čom to píšeš?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
sk: V akom jazyku by mala Divi AI písať? Divi AI dokáže písať vo viac ako 26 jazykoch!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
sk: Aký typ obsahu píšete? To pomôže Divi AI prispôsobiť výstup požadovanému formátu.

en: What would you like to create using custom code?
sk: Čo by ste chceli vytvoriť pomocou vlastného kódu?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
sk: Keď je povolený Kritický CSS, Divi určí „nad prahom ohybu“ a odloží všetky štýly pre prvky pod záhybom. Táto hranica je však len odhad a môže sa na rôznych zariadeniach líšiť. Zvýšením prahovej výšky sa zníži počet štýlov, čo bude mať za následok mierne pomalšie časy načítania, ale menšiu šancu na výskyt kumulatívnych zmien rozloženia. Ak máte problémy s CLS, môžete zvýšiť výšku prahu.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
sk: Ak je to možné, jQuery a jQuery Migrate sa presunú do tela, aby sa urýchlili časy načítania. Ak doplnok tretej strany zaregistruje jQuery ako závislosť, presunie sa späť do hlavy.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
sk: Keď pri definovaní kľúčových slov používate vlastné polia, mali by ste použiť tento význam pre názov vlastného poľa. Význam názvu vlastného poľa by mal by meta kľúčovými slovami, ktoré chcete použi, oddelené čiarkami.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
sk: Keď definujete meta popis pomocou vlastných polí, mali by ste použiť tento význam pre názov vlastného poľa. Význam vlastného poľa by mala by názvom, ktorý chcete použi.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
sk: Keď pri definovaní názvu používate vlastné polia, mali by ste tento význam použiť pre názov vlastného poľa. Význam vlastného poľa by mal byť názvom, ktorý chcete použiť.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
sk: Keď uložíte rozloženia do Divi Cloud, budú dostupné na každej webovej stránke, ktorú vytvoríte.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
sk: Keď synchronizujete %s s Divi Cloud, budú dostupné na každej webovej stránke, ktorú vytvoríte.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
sk: Hoci Divi 5 bol vytvorený s ohľadom na spätnú kompatibilitu, systém spätnej kompatibility je v alfa fáze. Niektorí tvorcovia sa nechcú zúčastniť testovacej fázy.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
sk: Pri vytváraní vašej stránky sa niečo zaseklo. Kliknutím na tlačidlo Opakovať pokračujte tam, kde ste prestali, alebo kliknutím na tlačidlo Zrušiť obnovte svoj web do predchádzajúceho stavu.

en: Widget Bullet Color
sk: Farba bodov mini aplikácií

en: Widget Header Color
sk: Farba hlavičky mini aplikácií

en: Widget Link Color
sk: Farba linky mini aplikácií

en: Widget Text Color
sk: Farba textu mini aplikácií

en: Widgets
sk: Mini aplikácie

en: Widgets are Incompatible with %s
sk: Widgety nie sú kompatibilné s %s

en: Width
sk: šírka

en: WooCommerce Plugin Status
sk: Stav doplnku WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
sk[0]: Položka %1$s
sk[1]: Položky %1$s
sk[2]: Položky %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
sk: WordPress načítava svoje vlastné emotikony WordPress. Moderné prehliadače podporujú natívne emotikony, vďaka čomu sú emotikony WordPress vo väčšine prípadov zbytočné. Odstránenie emotikonov WordPress odstraňuje nepotrebné prostriedky a zlepšuje výkon.

en: Words
sk: Slová

en: Write %s With AI
sk: Napíšte %s s AI

en: Writing Content
sk: Písanie obsahu

en: Writing Text Content
sk: Písanie textového obsahu

en: X Profile Url
sk: URL profilu X

en: Yes
sk: Áno

en: Yoga Studio
sk: Štúdio jogy

en: Yoga Studio About Page
sk: O stránke Yoga Studio

en: Yoga Studio Blog Page
sk: Blogová stránka Yoga Studio

en: Yoga Studio Classes Page
sk: Stránka kurzov štúdia jogy

en: Yoga Studio Contact Page
sk: Kontaktná stránka Yoga Studio

en: Yoga Studio Home Page
sk: Domovská stránka Yoga Studio

en: Yoga Studio Landing Page
sk: Vstupná stránka jogového štúdia

en: Yoga Studio Team Page
sk: Stránka tímu Yoga Studio

en: You are using outdated version of Divi. New version is
sk: Používate zastaranú verziu Divi. Nová verzia je

en: You are using the latest version of Divi.
sk: Používate najnovšiu verziu Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
sk: Obsah, ktorý bol vygenerovaný, môžete naďalej upravovať a vylepšovať tým, že AI poskytnete ďalšie pokyny.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
sk: Ak chcete odstrániť komentáre a formulár komentárov k príspevkom, zablokujte túto možnosť.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
sk: Váš API kľúč <a href="%s" target="_blank">tu</a>.

en: You can generate 10 layouts
sk: Môžete vygenerovať 10 rozložení

en: You can try out Divi AI 100 times
sk: Divi AI si môžete vyskúšať 100-krát

en: You don't have pages
sk: Nemáte žiadne stránky

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
sk: Dosiahli ste limit 500 MB. Ak chcete pokračovať v ukladaní položiek do vášho Divi Cloud, musíte odstrániť niektoré zo svojich existujúcich položiek, aby ste uvoľnili miesto alebo inovovali úložisko Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
sk: Ak chcete používať AI, musíte aktualizovať Divi.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
sk: Platnosť vášho odberu %1$s vypršala. Ak si chcete stiahnuť vopred vytvorené rozloženia z knižnice %2$s, musíte si <a href="%3$s" target="_blank">obnovte si predplatné</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
sk: Váš limit používania Divi AI bol prekročený. Inovujte členstvo Divi AI a používajte Divi AI bez akýchkoľvek obmedzení!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
sk: Vaša relácia Divi Cloud sa skončila

en: Your Divi Cloud membership has expired
sk: Platnosť vášho členstva v Divi Cloud vypršala

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
sk: Platnosť vášho členstva v Divi Cloud vypršala. Ak chcete získať prístup k položkám uloženým vo vašom cloude, <a href="%s" target="_blank">obnovte si členstvo v Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
sk: Vaša relácia Divi Cloud sa skončila. Skúste sa znova prihlásiť. Ak naďalej dochádza k zlyhaniam autorizácie, skúste modálnu knižnicu zavrieť a znova ju otvoriť, aby sa váš autorizačný token mohol znova vygenerovať.

en: Your Divi is outdated
sk: Váš Divi je zastaraný

en: Your Divi license key has expired
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča Divi vypršala

en: Your Divi license key is active
sk: Váš licenčný kľúč Divi je aktívny

en: Your Divi license key is invalid
sk: Váš licenčný kľúč Divi je neplatný

en: Your Elegant Themes username is invalid
sk: Vaše používateľské meno Elegant Themes je neplatné

en: Your Existing Pages
sk: Vaše existujúce stránky

en: Your Saved Layouts
sk: Vaše uložené rozloženia

en: Your Site Is Ready!
sk: Vaša stránka je pripravená!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
sk: Vaša stránka používa moduly, ktoré %s úplne nepodporuje

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
sk: Váš bezplatný limit používania Divi AI bol prekročený. Zakúpte si členstvo Divi AI a používajte Divi AI bez akýchkoľvek obmedzení!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
sk: Váš obrázok bude zväčšený na veľkosť definovanú tu.

en: Your license key has expired.
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča vypršala.

en: Your site uses modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will continue functioning using the Divi 4 framework. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and you may experience bugs while editing the modules in the builder. We are actively improving the backwards compatibility system. Since we are still in the beta phase, some third-party products from the Divi marketplace won't be ready for conversion yet.
sk: Vaša stránka používa moduly, ktoré momentálne nie sú podporované platformou %s. To je v poriadku, stále môžete migrovať. Tieto moduly však nebudú konvertované a budú naďalej fungovať pomocou frameworku Divi 4. Časti vašej webovej stránky, ktoré používajú tieto moduly, nebudú mať úžitok z vylepšení výkonu v Divi 5 a pri úprave modulov v nástroji na tvorbu sa môžu vyskytnúť chyby. Aktívne vylepšujeme systém spätnej kompatibility. Keďže sme stále v beta fáze, niektoré produkty tretích strán z trhu Divi ešte nebudú pripravené na konverziu.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
sk: Vaša webová stránka sa vytvára! Pohodlne sa usaďte a uvoľnite sa, kým Divi Quick Sites generuje obsah a konfiguruje vašu ponuku, šablóny, štýly a predvoľby.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
sk: Vaša webová stránka je pripravená. Nižšie je uvedený zoznam stránok a šablón, ktoré boli vytvorené. Potom navštívte svoju webovú stránku a prejdite do Divi Builder a upravte svoj obsah.

en: You’re Almost There!
sk: Už ste takmer tam!

en: comments
sk: komentáre

[ctx: documentation links]
en: Support
sk: podpora

en: for free. Upgrade to enjoy
sk: zadarmo. Vychutnajte si inováciu

[ctx: general options]
en: General
sk: všeobecný

en: hide error message
sk: skryť chybové hlásenie

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
sk: integrácia

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
sk: navigácia

[ctx: page/post]
en: Layout
sk: dispozície

en: request it here
sk: požiadajte o to tu

en: settings reset.
sk: Nastavenia resetované.

en: settings saved.
sk: Nastavenia uložené.

en: show error message
sk: zobraziť chybové hlásenie

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
sk: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
sk: sfarbenie

[ctx: theme updates]
en: Updates
sk: aktualizácie

en: unlimited usage.
sk: neobmedzené používanie.

en: uploaded logo
sk: nahrané logo

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sk: nemáte dostatočné oprávnenia k prístupu na túto stránku

en: « Go Back
sk: « Späť
